Haber Detayı
24 Nisan 2020 - Cuma 20:22 Bu haber 3781 kez okundu
 
2020 En Romantik Aşk Şarkıları
Tanıtım Haberi
2020 En Romantik Aşk Şarkıları

İnsanlar aşık olduklarında onların hislerini yansıtan şarkıları dinlemeyi severler. Bu şarkıların sözleri onlara yaşadıkları mutlulukları anımsatır. Ayrıca aşkı anlatan şarkılar sevgiliyle dinlenmeye en uygun şarkılar olur. Bunun dışında aşk şarkıları yaşanan ayrılıklar içinde dinlenebilir. Bu sayede eski anılar ve hisler hatırlanır. 2020 yılında da ünlü sanatçılar aşkı anlatan şarkılar çıkarmışlardır. 2020 en romantik aşk şarkıları arasında şu şarkılar vardır;

1.Can Kenarım

Can kenarım şarkısı en iyi yansıtan romantik şarkılardan birisidir. Murat Boz tarafından seslendirilen şarkı 2020 yılından en çok dinlenen şarkılarından birisidir. Şarkının söz yazarı ise Bilal Sonses’tir.

2.Daha Bi Aşık

Romantik aşk şarkıları arasında sanatçı Ayla Çelik tarafından seslendirilen Daha Bi Aşık şarkısı da yer alır. Aşkın sevginin açık açık dile geldiği şarkılardan birisidir. Sanatçının üçüncü albümünde yer alan şarkı 2019 Ağustos ayında çıkmış olsa da 2020 de en çok dinlenen romantik şarkılardan birisidir.

3.Çok Sevmek Yasaklanmalı

Aşkı anlatan en romantik şarkılardan birisi de Çok Sevmek Yasaklanmalı isimli şarkıdır. Şarkı İrem Derici ve Mustafa Ceceli düetiyle yayınlanmıştır ve ilk yayınlanma tarihinden beri aşkı sevenler tarafından en çok dinlenen şarkılardandır.

4.Masal Geceler

2020 yılında dinleyicilerinin beğenisini kazanan en romantik aşk şarkılarından birisi de Masal Geceler isimli şarkıdır. Şarkı Yaprak Çamlıca tarafından seslendirilmektedir.

5.Kağıt

Gökhan Türkmen tarafından seslendirilen Kağıt isimli şarkı da 2020 yılına damga vuran romantik aşk şarkılarından birisidir. Şarkı 2019 yılının sonunda müzik severlerle buluşmuştur ve hala en fazla dinlenen aşk şarkılarındandır.

6.Aşk

Sözleri ve seslendirmesi başarılı sanatçı Özcan Deniz’e ait olan Aşk isimli şarkı aşkı hmek isteyenler tarafından dinlenen şarkılardan birisidir.

7.Aşkımız Olay Olacak

Romantik aşk şarkıları arasında İrem Derici’nin seslendirdiği Aşkımız Olay Olacak isimli şarkıda vardır. İddialı sözlere sahip olan şarkı müzik severler tarafından büyük beğeni kazanmıştır.

 

Kaynak  : https://xmuzik.net

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 2020, En, Romantik, Aşk, Şarkıları,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica