Haber Detayı
23 Temmuz 2020 - Perşembe 22:34 Bu haber 1904 kez okundu
 
2020 Erkek Kombinleri
Tanıtım Haberi
2020 Erkek Kombinleri

Doğru kıyafetler ile doğru kombini yapmak, modaya ayak uydurma ve yakıştırma açısından önem taşımaktadır. Herkes, uyumlu ve şık giyinip; şık görünmeyi ister. Bunu sağlamak için de bazı fikirlere ihtiyaç duyabilir. Kendinize uygun bulabileceğiniz kombin önerileri, yazının devamında sizlere sunulmuştur.

 

2020 En Çok Tercih Edilen Kışlık Kombinler!

 

1.Pantolon-Kazak-Bot Uyumu

 

 Kışın, sıklıkla tercih edilen üçlüdür. Kot pantolonların üzerine giyilecek kazaklar ve altına giyilecek botlar ile uyum sağlanabilir.

 

2.Palto-Mont-Kaban Uyumu

 

 Kışlık kıyafetlerin üzerinden giyilecek palto, mont veya kaban seçiminde, renk uyumu sağlanmalıdır. Örneğin; kahverengi bir palto ile kırmızı ayakkabı çok da hoş gözükmeyecektir.

 

3.Gömlek-Hırka-Pantolon Uyumu

 

 Uzun kollu gömlekler için üzerine giyilecek hırka, yelek ve süveterler güzel bir seçenek olacaktır. Altına ise, resmiyete göre kumaş ya da kot pantolon giyilebilir.

 

4.Sweatshirt-Pantolon Uyumu

 

 Kot pantolonlarla uyum sağlayacak olan sweatshirtler, rahat bir görünüm sergiler. Bu kombinde ayakkabı seçimi, spordan yana olmalıdır.

 

5.Spor Ceket-Kot Pantolon-Gömlek Uyumu

 

 Spor tarzdaki ceketler, içine beyaz gömlek ve altına jean kotlarla birlikte şık bir kombin oluşturacaktır. Takılacak kravat ile de yarı resmi bir görüntü elde edilebilir.

 

6.Eşofman-Sweatshirt-Şişme Yelek Uyumu

 

 Bu üçlü, hem rahatlık sağlayacak hem de spor bir görünüm elde ettirecektir.

 

2020 En Çok Tercih Edilen Yazlık Kombinler!

 

 1.Tişört-Pantolon-Ayakkabı Uyumu

 

 Yazın, en çok tercih edilen kombinlerin başında gelmektedir. Kotların üzerine renkli tişört ve altına genellikle beyaz spor ayakkabı giyilmesi, erkeklerin favorilerinden bir tanesidir.

 

2.Kısa Kol Gömlek-Pantolon Uyumu

 

 Özellikle, çalışma ortamlarında sıkça giyilen kombindir. Kumaş pantolon ile ayakkabı seçimi, klasik olmalıdır. Kot pantolon ile seçimi ise, günlük tarzdaki ayakkabı veya sporlardan oluşmalıdır.

 

3.Şort-Kapri-Tişört Uyumu

 

 Kısa şortlar, diz boyundaki kapriler ve tişörtler ile yazlık kombin yapabilirisiniz. Özellikle denize giderken, deniz şortu, tişört ve terlik kombini kullanılmaktadır.

 

Baharlık Kombinler!

 

1.Mevsimlik kot, Gömlek ve Pantolon Uyumu

 

 İlkbahar ve sonbahar aylarında genellikle, bu kombin yapılmaktadır. İnce, uzun kollu gömlekler ve pantolonların altına, yine mevsimlik ayakkabılar tercih edilebilir.

 

2.Kot Ceket, Uzun-Kısa Kol Tişört ve Pantolon Uyumu

 

 Kombinde, kullanılacak kot pantolonlar ve kot ceketler bir bütünlük oluştururlar. İçine giyilecek uzun veya kısa kollu tişörtler rahatlık açısından kolaylık sağlayacaktır.

 

3.Mevsimlik Ceket, Pantolon ve Uyumu

 

 İnce, mevsimlik ceketleri pantolon modelleri ile kullanarak, kombin oluşturabilirsiniz.

 

 4.Deri Ceket Uyumu

 

 Deri ceket özellikle, sonbahar aylarında tercih edilen önemli parçalar arasındadır. Siyah deri ceket ve içine beyaz tişört kullanımı, görüntü olarak giyen kişiye tarz katmaktadır. Siyah ayakkabı ile kombin tamamlanabilir.

 

5.İnce Yelek, Pantolon ve Ayakkabı Uyumu

 

 Tişörtlerin üzerine ince tarzdaki yelekleri kullanabilirisiniz. Bu görüntü ile spor olunacağından, ayakkabı tercihi de spor olmalıdır.

 

 Tüm bu kombinleri yaparken, renk uyumuna mutlaka dikkat edilmelidir. Aksi halde, ortaya güzel bir görüntü çıkmayacaktır. Satın almak için tıklayınız: https://www.wessi.com/erkek-giyim-kombinler

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 2020, Erkek, Kombinleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica