IoT cihazlar için ortak bağlantı standardı geliyor
IoT cihazlar için ortak bağlantı standardı geliyor
Doğal Taş Cepheler - Planlama İlkeleri – Projeler ve Yapılar
Doğal Taş Cepheler - Planlama İlkeleri – Projeler ve Yapılar
LG, Home Connectivity Alliance’a katıldı
LG, Home Connectivity Alliance’a katıldı
Rüzgar Enerjisi  (Wind Power)
Rüzgar Enerjisi (Wind Power)
Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Haber Detayı
10 Kasım 2021 - Çarşamba 10:10 Bu haber 9141 kez okundu
 
2021 Zhejiang İhracat Emtiaları Online Fuarı’na büyük ilgi
Türkiye - Çin Otomotiv - Motosiklet ve İki Tekerlekli Aksesuar Fuarı Zhejiang İl Ticaret Bakanlığı ev sahipliğinde ve Zhejiang Sanbo Exhibition Co., Ltd ve E-Fuar Tanıtım Hizmetleri tarafından 25-29 Ekim arasında düzenlendi. Fuarda 180'den fazla B2B görüşme gerçekleşerek, 5 milyon dolarlık ticaret hacmi gerçekleşti.
Teknoloji Haberi
2021 Zhejiang İhracat Emtiaları Online Fuarı’na büyük ilgi

Proje, Yedpa Ticaret Merkezi ve Türkiye'deki diğer firmalardan güçlü destek aldı. Zhejiang Jiming Industry, Jinlang Bilim ve Teknoloji, Zhejiang Wandley, Hangzhou Zhengzheng, vb. dahil olmak üzere iki tekerlekli ve dört tekerlekli yedek parça ve komple araçların üretimi ve ihracatında 90'dan fazla işletme, çevrimiçi fuara Türkiye'deki profesyonel satın alma kuruluşları da katıldı. Zhejiang işletmelerinin ürünleri: komple motosikletler, komple elektrikli araçlar, scooter ve denge arabaları, fren balataları, rulmanlar, direksiyon cihazları ve çeşitli iki tekerlekli ve dört tekerlekli araçların diğer parçaları Türk alıcısına tanıtıldı. Kapsamlı ürün gamı ile birlikte, Zhejiang Eyaletinde faaliyet gösteren işletmelerin ürünlerinin çoğu akredite olmuş ve Avrupa ile uyumlu sertifikasyona sahip.

 

Firmalar organizasyon kapsamında, fuarcılar ve alıcılar arasındaki etkileşimi gerçekleştirmek için çevrimiçi canlı yayın, çevrimiçi promosyon ve uzaktan müzakere yoluyla Türk profesyonel alıcılarla hassas ticaret görüşmeleri gerçekleştirme fırsatı yakaladılar. Zhejiang'ın iki tekerlekli ve dört tekerlekli ürünlerinin markalarına ve avantajlarına tam hakim olma fırsatı sağlayan, Türkiye pazarının dikkatini Zhejiang'ın araç ve yedek parça üretimi ve dış ticaret işletmeleri markalarına çeken organizasyon vesilesi ile; tedarikçiler ve toptancılar, araç yedek parka ve aksesuarlarını evlerinden çıkmadan tam olarak tedarik edebilme yeteneği kazanmış oldu.

 

Türkiye - Çin Otomotiv - Motosiklet ve İki Tekerlekli Aksesuar çevrimiçi fuarında 180'den fazla B2B görüşme gerçekleşerek, 5 milyon dolarlık ticaret hacmi gerçekleşti.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: 2021, Zhejiang, İhracat, Emtiaları, Online, Fuarı’na, büyük, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı