Enerji krizine çözüm: Yenilenebilir enerji
Enerji krizine çözüm: Yenilenebilir enerji
IoT cihazlar için ortak bağlantı standardı geliyor
IoT cihazlar için ortak bağlantı standardı geliyor
Doğal Taş Cepheler - Planlama İlkeleri – Projeler ve Yapılar
Doğal Taş Cepheler - Planlama İlkeleri – Projeler ve Yapılar
LG, Home Connectivity Alliance’a katıldı
LG, Home Connectivity Alliance’a katıldı
Rüzgar Enerjisi  (Wind Power)
Rüzgar Enerjisi (Wind Power)
Haber Detayı
14 Şubat 2022 - Pazartesi 13:14
 
IoT alanında Türk şirketten önemli ortaklık
GSM mobil iletişim altyapılarının yaygınlaşmasıyla tüm dünyada özel yaşam ve iş dünyasının en önemli öğelerinden biri olması beklenen nesnelerin interneti (Internet of Things) alanında çalışmalarını yürüten Türk şirketi Numondial, Baklava isimli bütüncül kanal iletişimi platformu için İngiltere merkezli floLIVE ile entegrasyon konusunda anlaştı.
IoT Haberi
IoT alanında Türk şirketten önemli ortaklık

Yüzde yüz Türk sermayeli bilişim şirketi Numondial, geleceği şekillendirmesi beklenen nesnelerin interneti (IoT) alanında dev bir ortaklığa imza attı. Numondial tarafından üretilen Bütüncül Kanal İletişimi (Omni Channel Communication) platformu Baklava, İngiltere merkezli floLIVE şirketiyle entegrasyon anlaşmasına vardı.

 

Aplikasyonsuz, özgürleştiren, maliyet avantajı sunan yeni nesil iletişim platformu!

 

Akıllı evlerden veri odaklı tarım yapmaya, cihazların birbiri ile ilişkisinden yemek siparişine kadar dünyadaki tüm sektörleri etkisi altına alması öngörülen nesnelerin interneti konusunda global bir oyuncu ile entegrasyona geçmenin öneminin altını çizen Numondial kurucu ortağı Mustafa Sokullu “Türkiye 5G teknolojine adım adım yaklaşırken biz de firmalarımızın bu sürece uyum sağlaması yolunda önemli bir adım attık. Bundan böyle Baklava ismini verdiğimiz platformumuz üzerinden firmalar Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Kurumsal Kaynak Yönetimi (ERP) başta olmak üzere diğer tüm ilişki yönetim süreçlerini hiçbir ek uygulamaya (app) ihtiyaç duymadan bilgisayar ya da tablet üzerinden kolaylıkla ve güvenli şekilde idare edebilecek.” dedi. Artık Baklava CRM, yeni bir iletişim kanalı olan IoT iletişimini 16 iletişim kanalına ek olarak global düzeyde içeriyor.

 

floLIVE EMEA Başkanı Benny Einhorn, “Numondial, son kullanıcıların her gün kullandıkları iletişim kanallarından, SMS, sosyal medya, e-posta, chatbot, CRM, iş akışı yönetimi araçları ve daha pek çok kanaldan IoT ile iletişim kurmaları için yeni bir yol geliştirdi.” dedi. “Stratejik ortaklığımızla entegrasyon, güvenlikten faturalandırmaya kadar tüm bu iletişim kanallarını yönetmek için tek bir ekran ve tek bir API ilişkisi sağlayacak.” diye belirtti.

Daha hızlı ve akıcı operasyon süreçleri:

 

Qualcomm, Dell ve Intel gibi küresel teknoloji şirketlerine hizmet vermesinin yanı sıra 180 ülkede 500 GSM operatörüyle entegre çalışan floLIVE’ın küresel gücünü arkasına alan Baklava firmalara operasyonlarında hız ve esneklik kazandırarak önemli rekabet avantajı sağlayacak.

 

Yüzde yüz Türk girişimi olan Numondial çalışmalarını, büyük önem kazanan veri güvenliği konusunda en yüksek denetim ve standartlara uygun olarak küresel iş ortaklarıyla birlikte yürütmektedir.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: IoT, alanında, Türk, şirketten, önemli, ortaklık,
Yorumlar
Haber Yazılımı