Haber Detayı
01 Eylül 2020 - Salı 10:39 Bu haber 45734 kez okundu
 
ISAF Fuarı'nın ve IMEX Fuarı'nın tarihi değişiyor
Bilindiği üzere, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 nedeniyle, ülkemizde 16 Mart itibarı ile fuarların açılmaması yönünde bakanlık kararı yayınlandı. 16 Mart itibarı ile başlayan bu süreç 1 Eylül’de sona eriyor ve 1 Eylül itibarı ile fuarlar açılmaya başlıyor.
Sektörden Haberi
ISAF Fuarı'nın ve IMEX Fuarı'nın tarihi değişiyor

Marmara Fuarcılık tarafından yapılan açıklama şöyle;

Her ne kadar bu resmi duyuru ile fuarların 1 Eylül sonrasında düzenlenmesi ile birlikte 8-11 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştireceğimiz ISAF Fuarı’nın ve IMEX Fuarı’nın düzenlenmesine izin veriliyor olsa da;

- Fuarların esas amacı olan katılımcı ve ziyaretçileri buluşturma ve tüm kesimleri biraraya getirme açısından gerekli şartların henüz oluşmadığı konusunda tespitlerimiz kesinleştiğinden

- Ancak esas olarak pandemi döneminin henüz beklenen düşük sayılara ulaşmaması nedeniyle tüm katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin sağlığı göz önüne alınarak fuarlarımızın tarihinin değiştirilmesine karar verilmiştir.

ISAF Fuarı’nın ve IMEX Fuarı’nın yeni tarihi 4-7 Mart 2021 olacak şekilde değiştirilmiştir ve fuarlarımızın bu tarihlerde düzenlenmesi üzere çalışmalar yapılmaktadır.

 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: ISAF, Fuarı'nın, ve, IMEX, Fuarı'nın, tarihi, değişiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica