Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 07:09 Bu haber 18490 kez okundu
 
Açık kalan kapı endişesine son
Kale Motorlu Otomat’ı tüketicilerin beğenisine sundu.
IoT Haberi
Açık kalan kapı endişesine son

Türkiye’de güvenliğin lider markası Kale Kilit; her türlü apartman kapısına uygun, otomatik kilitleme özelliğine sahip ve elektronik kart, damla anahtar ve uzaktan kumanda kullanım seçeneklerini bir arada sunan 

 

Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın ilk ve tek entegre güvenlik şirketi Kale Endüstri Holding’in bünyesindeki Kale Kilit, elektronik ürün grubunu yeni nesil kilitlerle genişletiyor. Kale Kilit, birçok üstün özelliğe sahip apartman ve bahçe kapılarına yönelik yeni nesil dıştan takmalı motorlu otomatını satışa sundu.

Otomatik kilitleme 7 saniyede devrede

Kale Kilit mühendislerince titiz bir Ar-Ge sürecinin ardından hayata geçirilen Kale Motorlu Otomat (KD050/30-400), “7 saniye içerisinde otomatik kilitleme özelliği” sayesinde “açık apartman kapısı” endişesine son veriyor. Uzaktan kumanda, damla anahtar ve elektronik kart gibi birçok temassız geçiş imkanını bir arada sunan Kale Motorlu Otomat, bu sayede kullanıcılarına üst düzey konfor ve kullanım rahatlığı sağlıyor.

Yeni nesil Kale Motorlu Otomat akülü güç kaynağı sayesinde de elektrik kesildiği andan itibaren 2 bin 500 açma kapamaya kadar kesintisiz çalışıyor. Tüm dıştan takmalı apartman ve bahçe kapı modellerine uyumlu Kale Motorlu Otomat ülke genelindeki yaygın Kale Kilit bayilerinde, 2 yıl garantiyle tüketicilere sunuluyor.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Açık, kalan, kapı, endişesine, son,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica