Haber Detayı
16 Ekim 2019 - Çarşamba 15:19 Bu haber 44010 kez okundu
 
Akıllı aydınlatma çözümleri ile ofislerde verim ve konfor artıyor
Dekorasyonun tamamlayıcı unsuru aydınlatma, ofislerin ambiyansını değiştirirken çalışanların verimliliğine de doğrudan etki ediyor. Son teknoloji aydınlatma çözümleriyle profesyonel ortamlarda da özgün ve estetik aydınlatma stilleri yaratma fırsatı sunan Osram, akıllı LED sistemleriyle çalışma alanlarına ruh ve boyut katıyor.
IoT Haberi
Akıllı aydınlatma çözümleri ile  ofislerde verim ve konfor artıyor

Teknolojik gelişimler klasik dekorasyon anlayışına farklı bir boyut katıyor. Özellikle uzun saatlerin geçirildiği kalabalık çalışma ortamlarının dekorasyonu, yapılan işin kalitesine bile yansıyabiliyor.  Daha üretken çalışanlar için verimli aydınlatma çözümleri öneren Osram, aydınlatmanın artık dekorasyonun tamamlayıcısı değil önemli bir parçası olduğundan yola çıkarak, dijital aydınlatma çözümlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Doğru ışık kullanın

Ofislerde çalışanların daha yüksek motivasyon ve verimlilikle çalışabilmesi ve stressiz, rahat bir ortamda hmeleri için doğru ışığı kullanmak büyük önem taşıyor. Akıllı dijital aydınlatma sistemleri geliştiren Osram, çözümlerinde günlük ritme uygun doğru ışığı ve renk sıcaklığını ayarlayabilme avantajı sunuyor.  Osram’ın yüksek kaliteli LED aydınlatma sistemleri; görsel vurgulamalar için sunduğu seçeneklerin yanı sıra sofistike katmanlı aydınlatma, mükemmel ışık kalitesi ve etkileyici efektlerle iç ve dış mekan dekorasyonlarına ışık ve konfor katıyor.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Akıllı, aydınlatma, çözümleri, ile, , ofislerde, verim, ve, konfor, artıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica