Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 00:23 Bu haber 21137 kez okundu
 
Akıllı ev onarım hizmetlerinde yeni bir platform
Şehirli ve çalışan insanın evini yenilemek, onarım işlerini gidermek ya da teknik sorunları çözmek için, iyi bir usta arama derdini rafa kaldıracak çözümler sunan YARS, bünyesindeki mimar ve mühendislerle günümüz insanının ihtiyaçlarına cevap veriyor.
Akıllı Bina Haberi
Akıllı ev onarım hizmetlerinde yeni bir platform

Herkes için ulaşılabilir fiyatlarla kaliteli hizmeti sunmak için başarılı mimar, mühendis ve ustaları bünyesine alarak 2019 yılında genç bir fikir ve olgun bir akılla kurulan YARS, farklı hizmetleri tek bir çatı altında toplamayı başarıyor. Şehir insanının vakit ayırmakta zorlandığı ev onarım hizmetlerine pratik ve kesin çözümler sunan YARS, şehir hızına tam uyumlu, ihtiyaca uygun tüm hizmetlerin tek bir platformdan alabileceği yeni bir alternatif olma yolunda.

YARS’tan Geniş Hizmet Yelpazesi

 

Çeşitli hizmet paketleriyle gündelik hayatı kolaylaştırarak, vakit kaybına izin vermeden yaşam kalitesini üst düzeyde tutan YARS, ev temizliği, boya badana, ev yenileme, seramik döşeme, paket döşeme, elektrik işleri, su tesisat işleri, ev taşıma, buharlı ev temizliği gibi hizmetler sunuyor. Bunun yanı sıra talep edilen iş, ev yenileme gibi bir dönüşüm projesiyse, YARS bünyesindeki mimar ve mühendisler, kullanılacak malzemeden yapılacak işin teknik detaylarına kadar her konuda da destek veriyor. YARS, sunduğu her hizmetinde bünyesinde bulundurduğu her biri en dört yıl deneyimli, eğitimli ve sertifikalı olan genç ve başarılı mimar, mühendis ve ustaları görevlendiriyor. Sorunlara profesyonel bir çözümle yaklaşan, dijital platform üzerinden hızla erişilebilir olan YARS müşterisinin 100 memnuniyetini bildirene kadar da herhangi bir ücret talep etmiyor.

YARS’a Ulaşmak Bir Tık Kadar Yakın

 

Müşterilerine vakit kaybı yaşatmadan hizmetlerini sunan YARS’a ulaşmak da hizmetlere ulaşmak kadar kolay ve hızlı. www.yars.com.tr adresini ziyaret edilerek gerçekleştirilen hizmet modülü seçimi, talep edilen uygulama ile ilgili fiyat öğrenme ve belirlenen tarih ve saat dilimi için randevu planlanması ile YARS’ın hizmetlerine ulaşmak hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleşiyor.

 

 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Akıllı, ev, onarım, hizmetlerinde, yeni, bir, platform,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica