Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 00:09 Bu haber 27808 kez okundu
 
Akıllı sürücüler ve lineer LED modüller ile IoT’a hazır olun
Dünyanın önde gelen aydınlatma teknolojisi şirketlerinden OSRAM, gelişmiş veri alışverişi ve sensör bağlantısı sunan DEXAL LED sürücü ailesini genişletiyor.
IoT Haberi
 Akıllı sürücüler ve lineer LED modüller ile IoT’a hazır olun

Dünyanın önde gelen aydınlatma teknolojisi şirketlerinden OSRAM, gelişmiş veri alışverişi ve sensör bağlantısı sunan DEXAL LED sürücü ailesini genişletiyor. Açık ve kapalı alan uygulamaları için kullanılabilen DEXAL OTi DX LED sürücüler, geleceğin teknolojilerine bugünden uyumlu özellikleri ve radyo tabanlı teknolojisi sayesinde, bina yapısına büyük bir müdahalede bulunmadan mevcut aydınlatma tesisatlarında rahatlıkla uygulanabilen kablosuz ağların kurulmasını sağlıyor.

 

OSRAM’ın ayarlanabilir ışık şiddetine sahip DEXAL sürücüleri, özellikle güçlü, dayanıklı, güvenilir, düşük maliyetli ve yüksek kaliteli sistemler oluşturmak için çeşitli PrevaLED Lineer LED modülleriyle birleştirilebiliyor. PrevaLED Linear IND ve Brick LED modülleriyle birleştirilen OTi DX IND LED sürücüleri, genellikle zorlu çevresel koşulların olduğu endüstriyel tesislerde performanslarını gösteriyor. Sanayi uygulamalarında kullanılabilen bu sürücüler, NFC (temassız) arayüzü ve Tuner4TRONIC yazılımı sayesinde çeşitli modül kombinasyonlarına hızlı ve uygun bir şekilde programlanabiliyor.

OSRAM LED sürücüler DEXAL arayüzü sayesinde aydınlatma armatürlerinin bina yönetim sistemleriyle de sorunsuz bir şekilde bağlanmasını ve entegre sensörler ve RF modülleriyle akıllı bir aydınlatma altyapısının kurulmasını sağlıyor.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: , Akıllı, sürücüler, ve, lineer, LED, modüller, ile, IoT’a, hazır, olun,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica