Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 21:19 Bu haber 20310 kez okundu
 
Akuvox çözüm ortaklarıyla bir araya geldi
Modüler Otomasyon Sistemleri A.Ş. tarafından Türkiye resmi distribütörlüğü yürütülen Çin merkezli Yeni Nesil IP/SIP İnterkom Sistemleri Akuvox çözüm ortaklarıyla Grand Cevahir Otel’de bir araya geldi.
Akıllı Bina Haberi
Akuvox çözüm ortaklarıyla bir araya geldi

Modüler Otomasyon Sistemleri A.Ş. tarafından Türkiye resmi distribütörlüğü yürütülen Çin merkezli Yeni Nesil IP/SIP İnterkom Sistemleri Akuvox çözüm ortaklarıyla Grand Cevahir Otel’de bir araya geldi.

Çözüm ortakları tarafından ilginin yoğun olduğu toplantıda Çin’den gelen yöneticilerin sunumuyla yeni ürünler ve çözümler tanıtıldı.

Daha sonra söz alan firma yöneticilerinden Ozan Güldümen, Celal Eşli ve Mehmet Kısaoğlu, sunumlarıyla ve gelen sorulara verdikleri yanıtlarla katılımcıları bilgilendirdiler.

Akuvox ile alışılagelmiş analog diyafon sistemlerinin aksine SIP teknolojisi ile ev içi panel, cep telefonu veya tabletiniz ile nerede olursanız olun görüntülü görüşme sisteminize erişebilirsiniz. Üstelik projeniz ne kadar büyük olursa olsun sorun yaşamadan yüksek ses ve görüntü kalitesi ile iletişim kurarsınız.

HD Kalitede Ses ve Görüntü

En gelişmiş ses ve görüntü işlemcileri ve kullanılan global iletişim protokolleri sayesinde, sizi ziyarete gelen misafirleriniz ile HD kalitesinde görüşme yapma şansına sahip olursunuz. Çözünürlük, kontrast oranı ve renk derinliği yüksek paneller sayesinde görüşmelerinizden keyif alırsınız.

Estetik ve Şık Tasarım

Modern ve estetik bir dış görünüm esas alınıp tasarlanan iç ve dış paneller evinizin estetiği ile bütünleşir. Keskin kesim hatlarının dokunmatik ekran ile birleştiği yüzeyler sayesinde özenle seçilmiş bir mobilya gibi evinize hem ahenk hem de konfor katıp yaşam alanını zenginleştirir.

Yüz Tanıma ile Giriş İzni

Geleneksel sistemler kapı girişlerinde kart okutarak veya şifre girerek size giriş izni sunar. Akuvox, sektörün ilk ve tek örneği olan yüz tanıma sistemi sayesinde, sadece daha önceden yüz taraması kayıt edilmiş kişilerin kapıdan girişine izin verir ve bu sayede size yüksek güvenlik sunar.

Her Türlü Dış Ortama Uygun

Akuvox kapı önü zil panelleri her türlü dış ortam koşulluna karşı hazırlıklıdır. Tüm paneller suya ve toza IP 65 sınıfında dayanıklı olduğu gibi IK06 sınıfı darbelere karşı da kendini savunur. Bu sayede uzun yıllar geçse de kapı önü zillerinizi ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edersiniz.

Çevre Kamera Sistemine Entegre

Akuvox sadece bir interkom sistemi değil, aynı zamanda da binanızın (katlar, kapı önü, vb.) veya sitenizin farklı yerlerinde bulunan (giriş, çıkış, otopark, sosyal tesis, vb.) tüm IP kameraları da uzaktan izleyip, takip etmenizi sağlayan bir güvenlik sistemidir, gözünüz asla arkada kalmaz.

Merkezi Güvenlik Sistemi

Geliştirilen merkezi yönetim ve güvenlik sistemi sayesinde dairelerin içerisinde oluşabilecek emniyet ve güvenlik ihlallerinden bina sorumlusu anında haberdar olur ve gerekli önlemleri alır. Öte yandan, rutin bakım ve güncellemeler merkezi olarak çok kolay ve hızlı şekilde çözümlendirilir.

Hızlı ve Kolay Kurulum

Geleneksel diyafon sistemlerinin aksine Akuvox interkom sistemi çok kolay ve hızlı monte edilir. Dijital teknolojisi sayesinde ara kat veya yükseltici cihazlara ihtiyaç duymaz; ethernet üzerinden enerji alan panelleri sayesinde gereksiz kablo çekilmesini engeller ve tasarruf sağlar.

Ev Dışından Çağrı Cevaplama

Akuvox interkom ile misafirlerinizi karşılamak için kapıya kadar koşmanıza, hatta evde bile olmanıza gerek yok. İster aynı anda daire içi panelle birlikte, isterseniz de belirli zaman kurallarına göre çağrılarınız evde olmadığınızda akıllı cep telefonu veya tabletinize yönlendirilir.

Akıllı Ev Sistemine Entegre

Akuvox size akıllı ve yetenekli bir görüntülü görüşme sistemi sunmasının yanı sıra, sahip olduğu giriş/çıkış bağlantıları ile evinizde bulunan emniyet ve güvenlik sensörlerini interkom sistemine entegre etmenizi veya kablolu/kablosuz akıllı ev sistemlerine de entegre olup yüksek konforu yaşamanızı sağlar.

Zengin Ürün Portföyü

Akuvox ürün portföyünde her türlü ihtiyaç için özel olarak tasarlanmış farklı boyut ve özelliklerde iç ortam panelleri; villa, müstakil daire, apartman, rezidans, toplu konut veya iş merkezileri için farklı fonksiyonlarda kapı önü zilleri; SIP telefonlar ve merkezi yazılım sistemi bulunmaktadır.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Akuvox, çözüm, ortaklarıyla, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica