Haber Detayı
28 Şubat 2020 - Cuma 15:24 Bu haber 4685 kez okundu
 
Annelerin Yardımcısı Prima
Bebekler dünyanın en masum ve sevimli varlıklarıdır. Aynı zamanda bir o kadar hassastırlar. Tuvalet eğitimi tamamlanana kadar bez kullanmaktadırlar.
- Haberi
Annelerin Yardımcısı Prima

Bebekler dünyanın en masum ve sevimli varlıklarıdır. Aynı zamanda bir o kadar hassastırlar. Tuvalet eğitimi tamamlanana kadar bez kullanmaktadırlar. Bebeklerin ciltleri çok narin olduğu için kullanılan bebek bezi de çok önemlidir. Prima, özel tasarımı ve özellikleri ile annelerin yardımcısıdır. Bebeklerin gelişim dönemlerine göre bebek bezleri 3 kategoriye ayrılmıştır. Yeni doğan bebekler için üç aylık olana kadar yeni doğan bezidir. 3 ile 12 aylık iken bebek bezi ve bir yaşından sonra çocuk bezi kullanılmaktadır. Bebeklerin hareketlenmeye başlaması ile bezlerde bu durumlara uygun şekillerde tasarlanmaktadır.

Bir bebek bezinde aranan bütün nitelikler Prima ’da bulunmaktadır. Bebekler eğer bezleri ıslak olursa huzursuzlanmaya başlar. Prima ’nın en dikkat çeken özelliği emme gücünün yüksek olmasıdır. Islaklık hissini hmezler.Bebeğinizin cildinde olumsuz bir etki göstermez ve pişik yapmaz. Hem gündüz hem de gece bebeğiniz kendini çok rahat hissedecek.

Prima Ürünleri Nelerdir?

Prima dendiği zaman akla bebek bezleri gelmektedir. Son yıllarda daha çok kullanılmaya başlayan külot bezler ile de bebekler daha rahat edebilmektedir. Ayrıca bebek bezi değiştirme örtüsü ile de bir annenin ihtiyaç duyduğu her şey düşünülmekte ve üretilmektedir. Bir paket içerisinde çok sayıda bezin bulunması ve ekonomik olması da sahip olduğu önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Bebeğinizin bedenine uygun olan bezi çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. https://www.cosmetica.com.tr/prima/ sayfasında bu ürünler bulunuyor.

 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Annelerin, Yardımcısı, Prima,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica