Rüzgar Enerjisi  (Wind Power)
Rüzgar Enerjisi (Wind Power)
Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Construct Iraq Erbil Fuarı Türkiye için önemli ihracat kanalı
Construct Iraq Erbil Fuarı Türkiye için önemli ihracat kanalı
10 milyar dolar enerjiyi boşa harcıyoruz
10 milyar dolar enerjiyi boşa harcıyoruz
İSBAK, İstanbul’un
İSBAK, İstanbul’un 'akıllı' dönüşümünü sağlayacak
Haber Detayı
16 Şubat 2021 - Salı 14:39 Bu haber 16129 kez okundu
 
Arul Park Konutları Toshiba Multi Klima’yı tercih etti
Üst düzeyde soğutma ve ısıtma konforu sunan Toshiba Multi Klima Sistemleri, Antalya’nın seçkin inşaat firması Özgüntur İnşaat tarafından yapımı devam eden “Arul Park Konutları” projesinin tüm iklimlendirme ihtiyacını karşılayacak.
IoT Haberi
Arul Park Konutları Toshiba Multi Klima’yı tercih etti

Antalya’nın seçkin inşaat firması Özgüntur İnşaat’ın prestijli projesi Arul Park Konutları’nın iklimlendirme sistemleri için tercihi Toshiba Multi Klima Sistemleri oldu.

 

En son klima teknolojisi ve sağladığı optimum performans ile yaşam kalitesinin iyileştirilmesinde önemli rol sahibi olan Toshiba Multi Klima Sistemleri, 2.818 metrekare alana sahip 2 blok, 51 daire ve dükkândan oluşan Arul Park Konutları’nın sakinlerine konfor sağlayacak. 2021 yılının Mayıs ayında bitmesi planlanan projeye 51 adet Toshiba Multi dış ünite ve 121 adet Toshiba Multi Duvar Tipi iç ünite uygulanacak.

Az Yer Kaplayan, Esnek ve Tasarruflu

 

Hafif, esnek ve kompakt yapısı ile dikkat çeken, 5 adet iç üniteyi çalıştırabilecek kapasitede tasarlanan Japon teknolojisine sahip klima sistemleri, düşük enerji tüketimiyle en iyi performansı sunarak enerji verimliliğini artırıyor ve önemli ölçüde işletme maliyetlerini azaltıyor. Ayrıca tüm iç üniteler hem kablolu hem kablosuz kumandalar ile kontrol edilebildiği gibi Wi-Fi modülü ile uzaktan kontrol sağlanabiliyor.

 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Arul, Park, Konutları, Toshiba, Multi, Klima’yı, tercih, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı