Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 23:51 Bu haber 2799 kez okundu
 
Başkan Ali Koç’tan Flaş Hakem ve VAR Açıklaması!
Tanıtım Haberi
Başkan Ali Koç’tan Flaş Hakem ve VAR Açıklaması!

Derginin Aralık ayı için hazırlan sayısında başkan Ali Koç gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Ancak sözleri çok sertti. Ali Koç, “Dergimizin Aralık sayısı için çalışmalarımızı yaparken; sizlere kulübümüzün gündemine dair görüşlerimi paylaşacak, önümüzdeki dönemle ilgili hedeflerimizi ifade edecektim. Ancak sezonun ilk haftası itibariyle başlayan, Süper Lig Cemil Usta Sezonunun 13. haftasında deplasmanda Göztepe ile oynadığımız karşılaşmada zirve noktasına gelen endişelerimiz, hakem hataları, MHK tutum ve davranışları, futbolun en üst merci olan Türkiye Futbol Federasyonu’nun tüm gelişmelere tepkisiz kalması, gündemimizi sadece ve sadece futbola odakladı” sözlerini kullandı. Restbet ayrıcalıklarını doyasıya yaşayın.

Hakemler Konusunda Sert Tepkilerde Bulundu

Sahada alınan ve alınamayan kararlar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Sözleri gündeme bomba gibi düştür. Koç, “Ülke futbolunun, henüz 13. haftada, adil rekabet ortamının sağlanamadığı ve dolayısıyla sisteme güvenin endişe verici seviyeye geldiği konusunda, neredeyse kamuoyunun tümü, hemfikir duruma gelmiştir. Göreve geldiğimiz günden bu yana her fırsatta zaten güven eksikliği olan futbol ortamında daha iyi şartların sağlanması için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu alacağımızı net ve sarih bir şekilde belirtmiştik. Ancak biz adalete vurgu yaptıkça bilhassa Fenerbahçe özelindeki tutum, davranış ve kararlar her geçen gün daha da kötüye gitti” sözlerini kullandı.

VAR Hakkındaki Açıklamaları restbet Da Çok Konuşulacak

Hakemler ve VAR hakkındaki açıklamaların oldukça gündem olması bekleniyor. Saha içinde hatalı kararlar olduğu kadar saha dışındaki hataları kararları da eleştirdi. Bunu yaparken sert üslubunu da sürdürdü. Ali Koç, “Bir kez daha vurgulamak istiyorum; Fenerbahçe hiçbir durum ve koşulda bir ayrıcalık talep etmemiştir, etmeyecektir.  Ancak Türkiye Futbol Federasyonu kararlarından başlayarak hakem atamalarında, hakem kararlarında ve VAR uygulamalarında standartların yakalanamaması karmaşaya sebep olmaktadır” sözleri ile gündemi belirledi. Bu açıklamalar birçok kez daha konuşulmaya devam edecek. Fenerbahçeli taraftarların merakla beklediği açıklamalarda böylelikle gelmiş oldu. Taraftar tarafından destek mesajları da gelmeye başladı. Popüler olan sözler sıkça paylaşıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Ali, Koç’tan, Flaş, Hakem, ve, VAR, Açıklaması!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica