Haber Detayı
29 Nisan 2019 - Pazartesi 07:09 Bu haber 2170 kez okundu
 
Buderus GB022 Ürün Tanıtımı
- Haberi
Buderus GB022 Ürün Tanıtımı

Her büyüklükte yaşam alanının, kalabalık ailelerin ısınma ve sıcak su ihtiyacını en verimli kapasite ile karşılayan Buderus, işlevsel tasarımlı Logamax Plus GB022i tam yoğuşmalı kombinin üstün özellikleriyle yine tercih sebebi oluyor. Duvar tipi Buderus yoğuşmalı kombi modelleri, estetik tasarımı ve minimal boyutları ile yaşam alanlarında artık dekorasyonun da bir parçası. Kombiye karşı bakış açısını değiştiren bu model, enerjiyi doğaya saygılı, verimli ve çevreci yollarla kullanmanın da iç rahatlığını getiriyor.

Mekanlarda estetik, konfor ve kullanım kolaylığını bir arada yaşamanın zevkini, en yüksek verimi en düşük enerjiyle elde etmenin avantajını da yaşıyor. Buderus yoğuşmalı kombi Logamax Plus GB022i, üstün uyumluluk özelliği ve yüksek dayanıklılığı ile de öne çıkıyor.


Yaşam Kalitesini Yükselten Teknoloji

Yeni nesil Buderus yoğuşmalı kombi modellerinin uzun ömürlü üyesi Logamax Plus GB022i, geniş modülasyon aralığı sayesinde ne kadar çok sıcak suya ihtiyacınız olursa olsun her an karşılamaya hazır. Sıcak suyu kullanmadığınız zamanlarda gereksiz yakıt kullanımını önleyen bekleme modu ise enerji tüketimini en aza indiriyor. Tüm bileşenleri ile uzun ömürlü ve dayanıklı Buderus Logamax Plus GB022i, diğer Buderus yoğuşmalı kombi modellerinde olduğu gibi, en yüksek sıcak su kullanımında bile gaz tüketimini minimumda, verimi ise maksimumda tutuyor.

Birden fazla Buderus oda kumandaları ile uyumlu olan GB022i Buderus yoğuşmalı kombi, siz evde olmasanız bile ortam ısısını kontrol edebileceğiniz akıllı teknoloji donanımlarına sahip.

Modern Tasarım Mükemmel Fonksiyonlarla Birleşiyor

Buderus, her an yenilenen teknolojisiyle olduğu kadar kombiye bakış açınızı tamamen değiştirecek estetik tasarımların da öncüsü. Yoğuşmalı kombi nedir sorusuna cevabınız büyük, ağır ve soğuk görünümlü bir eşya ise Buderus yoğuşmalı kombi modelleri sizi çok şaşırtacaktır. Kompakt boyutu ile açık mutfaklı salonlarda bile uyumu yakalayan Logamax Plus GB022i, sadece 36 kilogram ağırlığıyla da kurulum kolaylığı sağlıyor. Modern tasarımlı ön panel ise ısıyı kolayca ayarlayabileceğiniz, konforu estetikle buluşturmanın detaylarda saklı olan güzelliğini yaşatıyor.

Kaliteyi önemseyen bilinçli tüketicilerin tercihi Buderus yoğuşmalı kombi fiyatları performansının karşılığını veriyor. Geniş teknik servis ağı, her an kolayca ulaşabileceğiniz müşteri desteği ve garanti süresi uzatma avantajlarıyla kombi tercihinizi Buderus Logamax Plus GB022i'den yana kullanın, hayalinizdeki konforu kolayca yakalayın.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Buderus, GB022, Ürün, Tanıtımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica