Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 10:40 Bu haber 4611 kez okundu
 
Dekorasyonuzu Tamamlayacak Elektrikli Şömine Modelleri Hakkında Tüm Merak Edilenler...
- Haberi
Dekorasyonuzu Tamamlayacak Elektrikli Şömine Modelleri Hakkında Tüm Merak Edilenler...

Elektrikli şömine, ev ve ofis ısınma çözümlerinden biri olmasının yanında, etkileyici, şık görünümü ve temizliği ile bir hayli tercih edilir. İs, kül, duman gibi rahatsız edici, kirlilik yaratan etkenlerden sizi korur. Aynı zamanda gerçek bir şömine kadar şık görünür ve evinizin dekorasyonunu destekleyici bir işleve sahiptir. Bunların yanında gerçek bir şömine kadar hantal değildir ve kolay taşınabilir. Evinizin istediğiniz bir köşesine kurulumu yapılır ve ev dekorasyonunuza çekicilik sağlar. Bulunduğu ortama şık bir hava katar. Ev dekorasyonunuz için farklı ve etkileyici çözümler arıyorsanız ya da kışın soğuk günlerinde evinizin salonunda ateş başında geçirebileceğiniz huzurlu bir ortam yaratmak istiyorsanız elektrikli şömine modellerinden size uygun olanı satın almayı düşünebilirsiniz. Meraklıları için elektrikli şöminelerin tüm özelliklerine ve sağlayacağı faydalarına göz atalım...
Elektrikli Şömine Çeşitlerinin Çalışma Şekli Nasıldır?
Bu teknoloji harikası cihazların çalışması, diğer elektrikli ısıtıcılar gibi bir prizden sağlanan elektrik sayesinde içindeki rezistans tellerinin ısınmasıyla etrafa ısı yayması sonucu gerçekleşir. Bununla birlikte camlı dış çerçevesinden dışarı yaydığı gerçekçi ışık ve alev görüntüsü, elektrikli şöminenin gerçek bir şömineden hiçbir fark htirmeden huzurlu bir ortam yaratmasına imkan sağlar. Ayrıca model ve büyüklüklerine göre farklı ısınma özellikleri sunan şömine tipi ısıtıcı, baca tıkanması, alev sıçraması ya da duman zehirlenmesi gibi tehlikeler barındırmadığı için oldukça güvenlidir. Yine de elektrik mekanizmasına sahip olduğu ve ısı yaydığı düşünüldüğünde, çocuklu bir evdeyseniz dikkatli olmanızda fayda var.
Şık ve Kaliteli Elektrikli Şömine Seçimi Nasıl Yapılır?
Eviniz veya ofisiniz için satın alacağınız elektrikli şömine, değiştirilmesi ve yenilenmesi çok sık gerçekleşmeyen cihazlar olduğu için seçim yaparken ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi iyi düşünerek karar vermelisiniz. Kararınıza etki edebilecek çeşitli faktörler bulunur. En önemli faktörlerden biri evinizin dekorasyonuna uyum sağlaması ve odanızın büyüklüğüne göre yapacağınız boyut seçimi. Mini elektrikli şömine modelleri seçebileceğiniz gibi büyük ve daha fazla ısı verebilen şömineler arasından da bir seçim yapabilirsiniz. Bu sadece evinizin dekorasyonuna nasıl uyum sağlayacağı ve elektrikli şöminenin sunduğu özelliklere göre nasıl bir seçim yapmak istediğinize bağlıdır. Ayrıca satın alacağınız cihazın ne kadar elektrik yakacağı da sizin için önemli bir kıstas olabilir. Satın almadan önce cihazın saatte kaç KW (kilovat) elektrik harcadığı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca tasarımı ve dış görünüşüne göre seçim yapabileceğiniz farklı elektrikli şömine modelleri de bulunur. Bu modellerden plazma şömine kategorisinde olanlar en iyi görüntüyü ve ısıyı veren cihazlar olarak en çok tercih edilenler arasında bulunur. Plazma tipi şöminelerin tasarım olarak daha gelişmiş, retro ya da modern görünüme büründürülerek satışa sunulanları ise giydirmeli modeller olarak anılır. Ayrıca duvara monte edilen ankastre şömineler de tercih edebileceğiniz modeller arasında.
Elektrikli Şömine Fiyatları Nasıl?
Oldukça çeşitli model arasında fiyatları belirleyen bir hayli fazla unsur var. Elektrikli şöminenin büyüklüğü, modeli, markası, tasarımı gibi faktörler fiyatını etkileyen başlıca unsurlar. Her bütçeye uygun, farklı ev ve ofislerin dekorasyon ve boyutlarına göre uyum sağlayabilecek birçok model ile karşılaşabilirsiniz. Öncelikle kendiniz için uygun olanı seçmeli, daha sonra bütçenize göre belirlemeler yapmalısınız.
Koçtaş’ta hem evinize hem de bütçenize uygun birçok elektrikli şömine arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan web sitesinden filtreleme özelliğiyle dilediğiniz ürünü arama yaparak görüntüleyebilir, ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Daha sonra güvenilir ödeme yöntemleriyle alışverişinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kışın soğuk günlerinde evinizde huzurlu ve sıcak bir ortam yaratacak elektrikli şömine modellerinden dilediğinizi satın almak için hemen Koçtaş’tan siparişinizi verebilir, satın aldığınız ürüne kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dekorasyonuzu, Tamamlayacak, Elektrikli, Şömine, Modelleri, Hakkında, Tüm, Merak, Edilenler...,
Yorumlar
Haber Yazılımı