Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Construct Iraq Erbil Fuarı Türkiye için önemli ihracat kanalı
Construct Iraq Erbil Fuarı Türkiye için önemli ihracat kanalı
10 milyar dolar enerjiyi boşa harcıyoruz
10 milyar dolar enerjiyi boşa harcıyoruz
İSBAK, İstanbul’un
İSBAK, İstanbul’un 'akıllı' dönüşümünü sağlayacak
Net sıfır hedefinde en önemli durak: Sıfır enerji binalar
Net sıfır hedefinde en önemli durak: Sıfır enerji binalar
Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 14:24 Bu haber 17628 kez okundu
 
Ev dekorasyonunda yeni trend: Lak panel
Çizilmeye dayanıklı, alanlara derinlik kazandıran yüksek parlaklık seviyeleri ve birçok yaşam alanında kullanım özellikleriyle Super Gloss lak paneller ev dekorasyonunda trend olma hükmünü sürdürüyor.
Sektörden Haberi
Ev dekorasyonunda yeni trend: Lak panel

Çizilmeye dayanıklı, alanlara derinlik kazandıran yüksek parlaklık seviyeleri ve birçok yaşam alanında kullanım özellikleriyle Super Gloss lak paneller ev dekorasyonunda trend olma hükmünü sürdürüyor. Lak paneller, her türlü mobilyada ve dekorasyonun öne çıktığı özel tasarım ünitelerinde kullanılabilmektedir.  Masa, dolap, banyo dolabı, sürgülü dolaplar, tv sehpası gibi ihtiyaç duyulan alanlarda ya da ofislerdeki mobilya uygulamalarında, Yıldız Trend Super Gloss lak paneller iç tasarımda özgün bir karaktere kavuşturuyor.

 

Pandemiyle birlikte evlerde geçirdiğimiz sürelerin artmasına bağlı olarak, kişilerin de dekorasyon ve ürün tercihleri büyük oranda değişiklik göstermeye başladı. Ev dekorasyonuna olan ilginin gitgide yükseldiği, yaşam alanlarında hem estetik hem fonksiyonel ihtiyaçların en çok artış yaşadığı bugünlerde Yıldız Trend kişilere bulundukları ortama derinlik katarak ilham olacak, çizilmeye dayanıklı Super Gloss lak panel seçenekleriyle çözüm ortağı oluyor.

 

İşlevsel ve estetik dekorasyon seçenekleri arayışında olanlara doğanın izlerini taşıyan, yaşamın enerjisini mekanlara getiren sofistike ve şık Super Gloss lak paneller sunan Yıldız Trend, tasarımcılar için de ilham kaynağı olarak dikkatleri çekiyor.

 

Görsel ve dokunsal estetiğin yenilikçi bir yorumu olan Super Gloss lak paneller, mutfak dolapları, banyolar, tv sehpaları gibi her türlü mobilyada ve dekorasyonun öne çıktığı özel tasarım üretimlerinde kullanılabilmektedir. Çizilmeye dayanıklı olmasının yanında lekelere ve ev kimyasallarına karşı da dirençli bir yapıda üretilen Super GLoss lak paneller, kolay temizlenebilme özelliğiyle de sıkça tercih ediliyor. Sahip olduğu ayna efekti sayesinde bulunduğu ortama derinlik kazandırarak yepyeni bir atmosfer sunan lak paneller, beklentileri karşılamaya yönelik estetik bir tercih olarak öne çıkıyor.

Yıldız Trend’in her zevke hitap edecek alternatiflerde zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip olan Super Gloss lak panel koleksiyonu ile ağacın; taş, ahşap, mermer gibi farklı desenlerle birlikteliği göz alıcı tasarımlara da ilham kaynağı oluyor. Ağacın sıcaklığını taşıyan taş görünüme sahip yüzeylerin tercih edildiği mobilyalar, farklı dekorasyon öğeleriyle tamamlanarak sıra dışı bir dokunuşla özgün bir ambiyans yaratıyor. Super Gloss lak portföyünde bulunan taş seçeneklerinin çeşitliliği sayesinde Yıldız Trend, siyahın asaletini veya beyazın duruluğunu hmek isteyen herkese sesleniyor.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Ev, dekorasyonunda, yeni, trend:, Lak, panel,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica