Haber Detayı
31 Mayıs 2021 - Pazartesi 13:56 Bu haber 1234 kez okundu
 
Ev Tadilatında Son Modayı Keşfedin!
Tanıtım Haberi
Ev Tadilatında Son Modayı Keşfedin!

Ev tadilatı, ister yeni bir ev isterseniz de eski bir eviniz olsun her zaman yapılması gereken bir durum olabilmektedir. Sahip olduğunuz evin, sizin istek ve tercihlerinize uygun olması, o evde geçireceğiniz vaktin kaliteli ve güzel olmasını sağlayacaktır. Evinizin ister komple ev tadilatı olarak tamamını, isterseniz de belirli bir bölgesini gününüze göre değiştirebilirsiniz. Evinizde İzmir ev tadilat yaptırmak istiyorsunuz ve kafanızda soru işaretleri varsa, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

 

İç Mimarlık Hizmeti İle Fark Yaratıyoruz

 

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık firması, sizlere hem tadilat ve onarım hizmeti sunarken aynı zamanda iç mimarlık hizmetini de sunmaktadır. İç mimarlık hizmeti son yıllarda önemini oldukça artırmıştır. Evinizi yenilerken ya da diğer bir deyişle komple ev tadilatı yaptırırken size en güzel seçenekleri sunan iç mimarlar, evinizi hem yenilen hem de en kullanışlı hale getirirler. Eğer sizlerde ev yenileme ya da tadilat dekorasyon düşüncesinde iseniz, mutlaka sizler için sunmuş olduğumuz alanında uzman kişilerden oluşan iç mimarlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Evinizin Gözdesi Mutfaklarınızı Yeniliyoruz

 

Çoğu kişinin evinde en çok vakit geçirdiği yerlerin başında mutfaklar gelmektedir. Özellikle kadınlar için ekstra önemi olan mutfaklar, mutfak dolaplarından fayanslarına, fayanslardan zeminine kadar oldukça detaylı bir ev tadilatı içermektedir.

 

Kaliteli bir mutfak tadilatı yaptırmak için, öncelikle uzmanlar tarafından mutfağın tesisat durumu kontrol edilmelidir. Örneğin; mutfakta elektrik ya da su tesisatı gibi işler gerekliyse, bu kaba ev tadilatı diğer tadilatlardan önce yapılmalıdır. Eğer mutfak anlamında komple ev tadilatı gibi bir duruma gerek yoksa uzmanlarımız sizlerle birlikte ortak karara vararak istediğiniz yer döşemesi, fayans ve mutfak dolaplarına karar verilir. Dilerseniz sadece iç dekorasyon yapılabilirken, dilerseniz de mutfağınızı komple baştan yaratabilirsiniz.

 

Banyo Tadilatları İle Banyonuzu Tanıyamayacaksınız

 

Banyolar, son yıllarda en çok tadilat dekorasyon yapılan yerlerin başında yer almaktadır. Banyo tadilatları çoğu zaman mutlaka yapılması gereken, evde yaşayan kişilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyen durumlardan kaynaklı olabilirken, bazen de tamamen iç dekorasyon anlamında ev sahiplerinin görsel olarak ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılmaktadır.

 

Özellikle eski bir evde oturuyorsanız, banyonuzun uzun yıllar boyunca kullanılmasından kaynaklı, zamanla ıslak kalması dolayısıyla küf gibi kokular baş gösterebilir. Bununla beraber kokunun haricinde fayans ve seramikler zarar görebilir. Bu oldukça doğal bir durumdur. Bu noktada banyonuzun acilen yenilenmesi gerekmektedir. Bunun dışında bazen de evinizdeki banyonun tasarımı hoşunuza gitmeyebilir. Böyle bir durumda da İzmir ev tadilat sayesinde istediğiniz banyo fayansları ve banyo mobilyalarına kolay bir şekilde kavuşmanız mümkün olmaktadır.

Yaptımız projeller sitede inceyebilirsınız: evdekortadilat.com

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Ev, Tadilatında, Son, Modayı, Keşfedin!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica