Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 00:50 Bu haber 3031 kez okundu
 
Galatasaray’da Deprem Gibi İstifa Haberi
- Haberi
Galatasaray’da Deprem Gibi İstifa Haberi

Hafta sonu oynanan dev derbinin yankıları hala bitmek bilmiyor. Alınan sonuçtan daha çok çıkan olaylar gündem olmuş durumda. Ayrıca her geçen gün yeni gelen açıklamalarda gündemdeki yerini güçlendiriyor. Bu anlamda her haber önem taşıyor. Tüm taraflarında yakından takip ettiği karşılaşmaları kaçırmamalısınız. Böylesi önemli gelimeler yaşanırken, Galatasaray tarafından gelen bir deprem gibi bir gelişme yaşandı. Tecrübeli isim Hasan Şaş’ın istifa ettiği açıklandı. Maç akşamı telefonunu kapatan ve kimsenin kendisine ulaşamamasını sağlayan Şaş’tan önemli açıklamalar geldi.

O İsme Ümit Davala Ulaştı

Hasan Şaş’ın telefonunu kapatmasının ardından Fatih hoca tedirgin oldu. Ümit Davala’yı arayarak, evine gitmesini istedi. Bir bilgi alabilmek ve ona ulaşabilmek için bu son çareye başvuruldu. Kendisine ulaşılmasının ardından Hasan Şaş’ın çok üzgün olduğu görüldü. Özellikle de karıştığı olayların ardından son derece pişman olduğunu da sözlerine ekledi. Bunun üzerine takıma daha fazla zarar vermemek için istida etmeyi düşündüğünü Ümit Davala’ya bildirdi. Ancak bu durumun Fatih Terim’e ulaşmasının ardından istifanın önüne geçildi. Tecrübeli isim kendisini bu kararından vazgeçirdi. Sözleri ise oldukça dikkat çekici oldu. Takıma sağladığı faydanın zararından daha çok olduğunu duyması onu ikna eden en önemli söz oldu.

Yapılan Açıklamalar Gündeme Bomba Gibi Düşüyor

Maçın ardından yaşanan olayların son derece önemli olmasının ardından gündem sıcak kalmaya devam ediyor. Sürekli gelen açıklamalar ile konu kapanmıyor. Birde buna eklenecek olan PFDK cezalarının ardından daha zorlu bir sürecin iki takımı beklediğinden söz edilebilir. Durum öyle ki daha çok açıklamanın geleceği ve bu sürecin gündemden düşmeyeceği yönünde. Takımların gelecek maçları için canlı bahis imkanlarından yararlanabileceğini de hatırlatalım. Sevdikleriniz ile birlikte maç heyecanını daha keyifli bir hale getirmek sizin elinizde.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Galatasaray’da, Deprem, Gibi, İstifa, Haberi,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica