Haber Detayı
15 Ekim 2018 - Pazartesi 23:36 Bu haber 11029 kez okundu
 
Geleceğin akıllı teknolojileri bu fuarda olacak
Sektörden Haberi
Geleceğin akıllı teknolojileri bu fuarda olacak

Geleceğin dünyasını şekillendiren teknolojilerin ele alınacağı Türkiye’nin en büyük teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliği Smart Future Expo’da, ana konuşmacı olarak Accenture Avrupa ve Latin Amerika, Enerji, Kamu Hizmetleri, Kimyasal ve Doğal Kaynaklar Direktörü & ICS Güvenlik Lideri Samuel Linares de yerini alacak. Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) tarafından 14 - 15 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan zirvede Samuel Linares, endüstriyel siber güvenliğin milli güvenlikteki kilit rolüne değinecek.

 

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği’nin (ASKON) düzenlediği Türkiye’nin en büyük teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliği Smart Future Expo 2018 Akıllı Teknolojiler Zirve ve Sergisi’nde, geleceğin akıllı teknolojileri ve bu teknolojilerin ülkemizin şehirleri ve sanayisine getirdiği yeni yaklaşımlar ele alınacak. 14 - 15 Kasım 2018 tarihleri arasında “Dönüşerek Daha Güçlüyüz” sloganıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan zirvede, ana konuşmacılardan Accenture Avrupa ve Latin Amerika, Enerji, Kamu Hizmetleri, Kimyasal ve Doğal Kaynaklar Direktörü & ICS Güvenlik Lideri Samuel Linares katılımcılarla bir araya gelecek.

 

Milli Güvenlik İçin Endüstriyel Siber Güvenlik Şart

 

Smart Future Expo’nun Türkiye’nin geleceği için büyük önem taşıdığına değinen ve “Bilgi ve iletişim altyapıları uluslar, devletler ve toplumlar için hayati öneme sahiptir. Bu tür altyapıların ya da hizmetlerin ele geçirilmesi ya da yok edilmesi ulusal ekonomi, güvenlik, halk sağlığı ve güvenliği üzerinde geri dönüştürülemez etkilere sebep olabilir.” ifadelerinde bulunan Samuel Linares, zirvede “Endüstriyel Siber Güvenliğin Ulusal Güvenlikteki Kilit Rolü” başlığında konuşacak.

 

Geleceğin Akıllı Teknolojileri Smart Future Expo’da Konuşulacak

 

Bakanlıkların, yerel yönetimlerin, üniversitelerin ve sektör lideri firmaların yerlerini alacağı dev organizasyonda; Sanayinin Dönüşümü, Akıllı Şehir ve Yapı ile Girişimcilik temaları eş zamanlı olarak işlenerek bilişim, yazılım, otomasyon, elektronik ve şehircilik başta olmak üzere gelişen IoT, yapay zeka, bulut bilişim ve büyük veri gibi geleceğin dünyasını şekillendiren akıllı teknolojilere değinilecek.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Geleceğin, akıllı, teknolojileri, bu, fuarda, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica