Haber Detayı
12 Aralık 2020 - Cumartesi 19:22 Bu haber 9158 kez okundu
 
Günsan'ın yenilikçi ürünleriyle Kordon İstanbul'a ayrıcalıklı dokunuşlar
Yenilikçi anahtar ve priz ürünleriyle dekorasyonda estetiği işlevsel detaylarla buluşturan ve birçok projeye çözüm ortaklığı yapan Günsan Elektrik, Ege Yapı’nın en prestijli konut projelerinden olan Kordon İstanbul’da yerini aldı. Ege Yapı’nın Forbes Türkiye araştırmasına göre ‘Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi’ olan Kordon İstanbul projesinde, Günsan’ın minimalist stilini yansıtan Eqona serisinden fildişi renk tercih edildi.
Akıllı Bina Haberi
Günsan'ın yenilikçi ürünleriyle Kordon İstanbul'a ayrıcalıklı dokunuşlar

Yaşam alanlarına değer katan ayrıcalıklı detaylar, birçok projenin hem finansal olarak değerini hem de prestij olarak imajını güçlendiriyor. Bu noktada anahtar, priz, çerçeve gibi elektrik ekipmanları konut, otel, rezidans gibi alanlarda dekorasyonu tamamlayan en önemli unsurların başında geliyor. 

Türkiye’nin dört bir yanındaki önemli konut, otel ve inşaat projelerinde ürünleriyle yer alan Günsan, dekorasyonun yükselen trendi olan minimalizm akımını ürünlerinde başarıyla kullanıyor. Bu akımın uygulandığı Eqona serisinin estetik ve teknolojiyi birleştiren ürünleri ile yapımı süren Kordon İstanbul projesine de şık ve zarif bir görünüm kattı. Suyun kıyısında, yeşilin huzurunda bir yaşam vadeden Kordon İstanbul’da Günsan Eqona serisinin sadeliğin gücünden ilham alan fildişi renkli ürünleri kullanıldı.

 

 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Günsan'ın, yenilikçi, ürünleriyle, Kordon, İstanbul'a, ayrıcalıklı, dokunuşlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica