Haber Detayı
25 Mayıs 2018 - Cuma 00:30 Bu haber 7007 kez okundu
 
İncinin Doğal Işıltısını Banyolara Taşıyan Vitra Pearlart Koleksiyonu
Sektörden Haberi
İncinin Doğal Işıltısını Banyolara Taşıyan Vitra Pearlart Koleksiyonu

İncinin Doğal Işıltısını Banyolara Taşıyan Vitra Pearlart Koleksiyonu

 

Yüzyıllar boyunca, güzelliğiyle insanoğlunu büyüleyen inci, VitrA Pearlart koleksiyonu sayesinde banyolara zarafeti taşıyor. İncinin kendine has doğal ışıltılarını barındıran koleksiyon, kullanıldığı ortamlara zamansız bir güzellik katıyor. Doğada son derece nadir bulunan inci, VitrA'nın özgün yorumu sayesinde banyonuzu doğal ışıltılarla buluşturuyor. Yaşam alanlarını; huzurlu, dinlendirici, modern ve zamansız bir güzelliğe kavuşturuyor.

 

Mücevher Görünümünden Gelen Asalet

 

Doğada ender bulunan mücevherlerin en zarifleri arasında yer alan inci, büyük bir sabır ve çabanın eseri olarak görülüyor. İnci, bir canlı tarafından üretilen tek mücevher olma özelliğiyle de diğer mücevherlerden ayrılıyor. İnci benzersiz rengine ve ışıltısına özel bir cins istiridye tarafından, katman katman işlenerek kavuşuyor. Pürüzsüz dokusu, ışığa ve bakış açısına göre değişim göstermeyen rengi ve sakin pırıltıları sayesinde insanlığı yüzyıllardan beri büyülemeyi başarıyor.

 

Karo seramik ürünleri içinde yer alan VitrA Pearlart koleksiyonu, inciyi benzersiz kılan tüm detayları içeriyor. İncinin sıcak mücevher ışıltısı, VitrA'nin modern ve özgün yorumuyla birleşiyor, banyo gibi yaşam alanlarını şıklık ve zarafetle buluşturuyor. İnci beyazı ve bronz renk alternatifleri bulunan karo çeşitleri, banyolarında dingin ve sıcak bir görünüm isteyenler tarafından tercih edilebiliyor. İnciden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon, doğal geçişleri ve huzur veren sakin ışıltıları sayesinde doğal bir sıcaklık yaratıyor.

 

Üç Boyutlu Doku Etkisi

 

VitrA Pearlart koleksiyonu, banyoları incinin doğal dokusuyla buluşturmak için üç boyutlu duvar karosu yüzeyinden faydalanıyor. Altıgen rölyef, sahip olduğu mikro doku sayesinde, incinin sakin yüzey dokusunu yansıtmayı başarıyor. 33x100 ebat dekor karoları, daha sakin bir görünüm için mat dokulu bronz ve inci beyazı fon çeşitleriyle bir arada kullanılabiliyor. Banyolarda daha çarpıcı bir etki için parlak bronz rengine sahip bordür çeşitleri kullanılıyor.

 

VitrA Pearlart seramik duvar karosu çeşitleri, farklı yüzey dokularının yanı sıra mat ve parlak alternatifleri sayesinde yaşam alanlarında istenilen etkinin verilmesine yardım ediyor. Dekorda kullanılan altıgen rölyeflere sahip üç boyutlu seramik duvar karosu, kusursuz inci dokusunun modern bir yorumu olarak göze çarpıyor. İncinin göz alıcı etkisi, fonda kullanılan mat ve sakin dokulu karolarla pekiştirilebiliyor. Arzu edilirse parlak bronz renkteki bordürler, banyonun dingin havasının ışıltıları yukarılara taşınabiliyor.

 

Sakin ve Sıcak Seçimler

 

Sadeliği, zarafeti, şıklığı ve mücevher ışıltısını bir arada sunmak adına tasarlanan VitrA Pearlart koleksiyonu, dingin ya da sıcak bir dokuyla banyonuzu keyifli bir yaşam alanına çevirmenize yardımcı oluyor. Sakin bir etki için inci beyazı renk alternatiflerine sahip karo seramik ürünlerini tercih edilebilirsiniz. Daha sıcak bir etki için bronz renkteki ürünlerden faydalanabilirsiniz. Diğer taraftan inci beyazı ve bronz alternatifler, belirli oranlarda karıştırılarak daha sofistike ve modern bir görünüm elde edilmesini sağlıyor

 

Üç boyutlu yapının sağladığı doğal ışık oyunları sayesinde incinin kusursuz yüzey görünümünü sunan dekor ürünleri, fonda kullanılan mat yüzey dokusuyla sakinleşiyor. Parlak dokuya sahip bordürler, banyonun daha ferah bir görünüme kavuşmasına yardım ediyor. Birbirine oldukça uyumlu olan inci beyazı ve bronz, bir arada kullanıldığında banyoya farklı bir boyut da katıyor. Ferahlığın vurgulanması istendiğinde inci beyazı, sıcak ve sofistike bir görünüm için bronz devreye giriyor. Kısaca bahsetmek gerekirse, VitrA her koleksiyonuyla hayallerinizi gerçekleştirmeniz için farklı uygulama alternatifleri sunuyor.

 

Yaşam alanlarınıza modern bir dokunuş katmak, hayal ettiğiniz banyoya kavuşmak için size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilirsiniz. Pearlart koleksiyonunun zarafetini banyonuza taşıyabilir, yaşam alanlarınızın havasını tümden değiştirecek zamansız koleksiyonlar içinden seçim yapabilirsiniz.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: İncinin, Doğal, Işıltısını, Banyolara, Taşıyan, Vitra, Pearlart, Koleksiyonu,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica