Enerji krizine çözüm: Yenilenebilir enerji
Enerji krizine çözüm: Yenilenebilir enerji
IoT cihazlar için ortak bağlantı standardı geliyor
IoT cihazlar için ortak bağlantı standardı geliyor
Doğal Taş Cepheler - Planlama İlkeleri – Projeler ve Yapılar
Doğal Taş Cepheler - Planlama İlkeleri – Projeler ve Yapılar
LG, Home Connectivity Alliance’a katıldı
LG, Home Connectivity Alliance’a katıldı
Rüzgar Enerjisi  (Wind Power)
Rüzgar Enerjisi (Wind Power)
Haber Detayı
09 Mart 2022 - Çarşamba 17:46
 
Kale Alarm’a A.C.E Awards ödülü
Türkiye'nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markaları arasında yer alan Kale Alarm, bu yıl da A.C.E Awards “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.
IoT Haberi
Kale Alarm’a A.C.E Awards ödülü

Kale Endüstri Holding’in 70 yıllık tecrübesini teknolojinin getirdiği yeniliklerle birleştiren Kale Alarm, Sikayetvar.com tarafından düzenlenen A.C.E Awards “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”nde Gold Ödülün sahibi oldu. “Güvenlik ve Ötesi” sloganı ile alarm sistemlerini tüketicilerin ihtiyaçlarına göre tasarlayan Kale Alarm, gerçek kullanıcı geri bildirimlerinin değerlendirilmesi sonucunda kazandığı bu ödülle başarısını bir kez daha tescilledi. Kaliteli ürünleri, Türk Lirası üzerinden fiyatlandırma politikası, yaygın, hızlı ve profesyonel teknik servis ekiplerinin yanı sıra, sürdürülebilir müşteri deneyimi modeli ile koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalıştıklarını belirten Kale Alarm Grup Müdürü Kerem Özkan, Kale Alarm’a gösterdikleri güven ile bu ödülü almalarına vesile olan tüm kullanıcılarına teşekkürlerini iletti. 

 

“Siz yoksanız biz varız” anlayışını benimseyerek pek çok farklı kategoride güvenlik çözümleri sunan Kale Alarm, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile bir ödülün daha sahibi oldu. Sikayetvar.com tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenen ve kullanıcı deneyimini başarılı bir biçimde yöneten ulusal ve uluslararası markaların belirlendiği A.C.E Awards 2021 (Achievement in Customer Excellence- Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri)’nde Güvenlik Kategorisi’nde Gold Ödülü almaya hak kazanan Kale Alarm, böylece sektördeki başarısını bir kez daha göstermiş oldu. 8 Mart Salı günü Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen ödül töreninde farklı sektörlerdeki markalara ödülleri takdim edildi.

Güvenlik Sistemleri kategorisinde Müşteri Memnuniyeti Ödülü Kale Alarm’ın

 

Türkiye’nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek platformu Sikayetvar.com’un kullanıcılarına sunduğu anket üzerinden elde edilen veriler doğrultusunda düzenlenen ödül programında, Güvenlik Sistemleri kategorisinde Gold ödül Kale Alarm’ın oldu. Müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak hareket ettiklerini ve bu konuda sektöre öncülük ettiklerini ifade eden Kale Alarm Grup Müdürü Kerem Özkan, “Gerçek kullanıcı geri dönüşlerinin değerlendirilmesi sonucunda kazandığımız bu ödül bizleri bir kez daha gururlandırdı ve çok mutlu etti. Türkiye'nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markaları arasında olmak ve bu başarılarımızın ödülle taçlandırılması bizler için çok değerli. Kale Alarm’a gösterdikleri güven ile bu ödülü almamızı sağlayan tüm kullanıcılarımıza ve bu prestijli ödül törenine imza atan Şikayetvar platformuna ekibim adına teşekkürlerimi iletiyorum. Kaliteli ürünlerimiz, doğru fiyatlandırma politikamız, yaygın, hızlı ve profesyonel teknik servis ekiplerimizin yanı sıra sürdürülebilir müşteri deneyimi modelimiz ile koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz. Alarm sistemlerimizi tüketicilerin ihtiyaçlarına göre tasarlayarak, değer katan müşteri deneyimi ilkemizle sektöre öncülük etmeye devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.  

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Kale, Alarm’a, A.C.E, Awards, ödülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı