Haber Detayı
25 Mayıs 2018 - Cuma 12:26 Bu haber 2640 kez okundu
 
Kiralık Sepetli Vinçlerin Özellikleri
Sepetli vinçler günümüzde yüksek mesafelere erişim sağlama konusunda oldukça emniyetli bir şekilde kullanılmaktadır
- Haberi
 Kiralık Sepetli Vinçlerin Özellikleri

Sepetli vinçler günümüzde yüksek mesafelere erişim sağlama konusunda oldukça emniyetli bir şekilde kullanılmaktadır. Birçok sektörde işlerin düzenli olarak devam edebilmesi için vinçlere ihtiyaç vardır. Vinç çeşitleri arasında yer alan sepetli platformlar iş güvenliğini sağlarken aynı zamanda ulaşılması zor alanlara da kolayca ulaşabilmektedir. Kiralık sepetli vinç hizmetleri veren firmamız İstanbul’un iki yakasında da bütün semtlere istenilen vinç çeşitlerini kiralayabilmektedir. Üstelik kiralama süresi kapsamında herhangi bir kısıtlama olmamaktadır. Sektörünüz ve yapacağınız işiniz her ne olursa olsun yapılan anlaşmanın ardından belirttiğiniz süre kapsamında kiralama hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür. Firmamız bütün ürünlerini kontrolden geçirmekte ve gerekli bakımları zamanında gerçekleşmektedir.

Vinç Kiralarken Doğru Karar Vermelisiniz

Vinç kiralama hizmetlerinden faydalanırken mutlaka tercih edeceğiniz ürünün işiniz için uygun olması gerekir. İş yüküne ve mesafeye bağlı olarak verim sağlayan makinelerde yanlış tercih yapmak maddi açıdan zarara uğratırken bir takım kazaları da beraberinde getirebilmektedir. Genellikle iş kapasitesine göre yetersiz kalan bir makine kullanıldığında makinenin üzerine binen yük fazla olacağı için motor da daha çok efor sarf etmeye başlayacak ve motor da arıza meydana gelecektir. Ayrıca vinç halatlarının belirli bir kapasitesi olduğu için fazla yük taşıması durumunda halatın kopması da görülebilen olaylar arasındadır. Kiralık vinç makine boyutları neredeyse her işe uygun olacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Bu sebeple seçim yaparken faaliyetlerinizin özelliklerine uygun olacak bir kiralık sepetli vinç tercih etmelisiniz.

Sepetli Vinçlerde Firmalara Özel Fiyatlar

Firmanız için seçeceğiniz ürünler hakkında sizlere özel fiyatlandırma yapılmaktadır. Hizmet koşullarımız içerisinde vinç kiralama ve operatör desteği yer almaktadır. Kiralamış olduğunuz vinç seçeneklerini kullanmaya yetkili sertifika sahibi bir personelinizin bulunmaması durumunda her daim bizim personel kadromuzdan faydalanarak uzman operatör hizmeti de alabilirsiniz. Kiralama süresine bağlı olarak fiyat konusunda sizlere en iyi destek sağlanacaktır. Belirlenen özel fiyat kapsamında istemiş olduğunuz kiralık vinç teslimat öncesinde kontrolden geçerek çalışır durumda teslim edilmektedir. Herhangi bir sorun olması durumunda firmamız 7/24 kesintisiz destek hattı hizmetini sizlere sunar. Yaşanan problemlerde bizlere ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Kiralık, Sepetli, Vinçlerin, Özellikleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica