Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 14:47 Bu haber 11584 kez okundu
 
Kırşehir’de TOKİ İle Uygun Fiyata Ev Sahibi Olmaya Hazır Mısınız?
Konut Haberi
Kırşehir’de TOKİ İle Uygun Fiyata Ev Sahibi Olmaya Hazır Mısınız?

Son dönemlerde emlak konut piyasası ile ilgili yapılan haberlerde adından sıklıkla bahsedilen Kırşehir, her geçen yıl bölge sakinlerini daha da memnun edecek fiyatlara insanları ev sahibi yapmaya devam ediyor! Özellikle bölgenin henüz emlak konut değerlerinin çok yüksek olmamasından dolayı, bölgede uygun fiyatlı konut kampanyaları yapmak yatırımcılar için son derece kolay oluyor. Kırşehir satılık daire arayışında olan herkes için TOKİ konutlarında inanılmaz bir indirim söz konusu. Yapılan açıklamalara göre TOKİ konutları dahilinde toplam satışı yapılacak 991 adet daire car. Bu 991 adet dairelerin birbirinden farklı büyüklükleri, oda sayıları ve konumları mevcut. Fakat bunların tamamı, 104 bin Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Hem ödeme sürecinde sağlanacak kolaylıklar hem de ödeme miktarı konusundaki indirim sayesinde ise pek çok birey oldukça avantajlı bir şekilde ev sahibi olacağa benziyor.

TOKİ konutları son yıllarda pek çok kişinin ev sahibi olmasını kolaylaştıran devlet konutları olarak biliniyor. Genel olarak birbirine benzer mimari özelliklere ve kalite sahip olan TOKİ konutlarında bu kez satışa çıkacak olan dairelerden en pahalısının fiyatı ise 141 bin Türk Lirası olarak belirlendi. 104 bin Türk Lirası ve 141 bin Türk Lirası arasında değişen fiyat değerleri ile yeni TOKİ konutları, Kırşehir’de emlak konut fiyatları arasında en dip sıralarda bulunurken, konutların lokasyon ve yapısal özellikleri ise göz dolduruyor.

Yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek olan şanslı kişiler ev satın alma işlemini hızlıca başlatabilecek. Eğer siz de Kırşehir’de TOKİ dahil olmak üzere satışta olan tüm emlak konut çeşitlerini görmek ve ayrıntılı bir şekilde ilanlara göz atmak istiyorsanız, siz de Flatfy Kırşehir seçeneklerini inceleyebilir ve Türkiye’nin emlak arama motorundan hayalinizdeki yatırım nesnesini bulabilirsiniz.

 

Ordu Ünye’de Kat Karşılığı İnşaat İhalesi Dönemi Başlıyor!

Türkiye’nin emlak konut değerleri en hızlı yükselen bir diğer ili Ordu, Karadeniz’in güzelliklerini ön plana çıkaracak yepyeni emlak konut projelerine ev sahipliği yapmaya başladı. Yapılan yeni projelerde özellikle bölgenin doğa ile uyumlu, şehrin güzelliğinin üstünü örtmeyecek, deniz manzarasına sahip konutların inşasına özen gösteriliyor. Ordu Ünye’de belediye tarafından başlatılan yeni dönem ihaleleri ise pek çok gayrimenkul yatırımcısını ve inşaat şirketini çok sevindirdi!

Ordu sınırları içerisinde bulunan Ünye Belediye’si, belediyeye ait olan, belediyenin mülkiyetinde olan toprakları satışa çıkardığını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre bu satışa çıkarma işleminin karşılığında belediye, kat istiyor. Pek çok gayrimenkul yatırımcısının Ordu Ünye’de yeni bir gayrimenkul projesine başlamak için mükemmel bir avantaj olarak değerlendirebileceği bu yeni ihale anlaşmasına, pek çok inşaat şirketi de başvuru yaptı. Kat karşılığı arsa alımı gibi avantajlı bir alışverişi hemen gerçekleştirmek isteyen yatırımcılar, bu proje sayesinde yakın zamanda Ordu Ünye’nin emlak konut değerlerinin hızlı bir şekilde artış göstereceğini belirtti.

Ordu Ünye’de gerçekleştirilecek olan bu yeni ihale, kapalı teklif usulü üzerinden çalışacak. Bu sayede hem teklif verenlerin hem de teklif değerlendirenlerin objektifliğinden ve tekliflerin güvenliğinden herkes emin olacak.

Son açıklama ile birlikte Ordu Ünye emlak piyasasında ciddi bir hareketlilik yaşandı ve bölgenin yavaş yavaş gelişme gösterdiğini fark eden emlak konut yatırımcıları bölgeden daire alma çalışmalarına başladı. Pek çok emlak konut yatırımcısı ise, tüm ilanları eksiksiz ve ayrıntılı olarak inceleyebilmek için, Flatfy Ünye satılık daire araması yapıyor. Emlak arama motoru Flatfy üzerinden bölgedeki tüm ilanları güvenilir bilgileri ile incelemek mümkün.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Kırşehir’de, TOKİ, İle, Uygun, Fiyata, Ev, Sahibi, Olmaya, Hazır, Mısınız?,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica