Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 12:21 Bu haber 10217 kez okundu
 
Kone’den Milas Bodrum Havalimanı’na yüksek kaliteli erişim çözümleri
Finlandiya'da kurulan ve 1910 yılından bu yana dünyada olduğu gibi ülkemizde de asansör sektörünün önde gelen isimlerinden olan KONE, asansör ve yürüyen merdivenleri ile Milas Bodrum Havalimanı’na konfor ve teknoloji katıyor.
Sektörden Haberi
Kone’den Milas Bodrum Havalimanı’na yüksek kaliteli erişim çözümleri

İç hat ve dış hat terminali ile yılda 3 milyona yakın yolcuya hizmet veren Milas Bodrum Havalimanı’nda kullanılan KONE asansör ve yürüyen merdivenler, yüksek kalitesiyle dikkat çekiyor. Havalimanında toplam 28 adet KONE MonoSpace asansör ve 18 adet de KONE TravelMaster yürüyen merdiven hizmet veriyor.  

Esnek ve yüksek kaliteli asansör çözümü…

Makine dairesiz çalışan KONE MonoSpace asansörler, saniyede 2.5 metre mesafe kat ediyor. 90 metre yüksekliğe kadar ve 2.500 kiloya kadar yolcu taşıyabiliyor. Ayrıca 33 kişi yolcu kapasitesi ile de öne çıkıyor. Ayrıca enerji tüketimi açısından etkin çalışmaya yönelik kaldırma teknolojisi, aydınlatma ve hazırda bekleme çözümleri ile de mükemmel eko-verimlilik sağlıyor. En yeni asansör teknolojisi ve her montaj sonrasında gerçekleştirilen kalite testleri sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışma özelliği ise mükemmel seyir konforu yaratıyor.

Yürüyen merdivenlerde ileri teknoloji ve yüksek güvenlik…

KONE’nin ileri teknoloji ile ürettiği TravelMaster yürüyen merdiven ve yollar; çok özel tasarımları, üstün güvenlik standartları ve sağladıkları enerji verimliliği ile dikkat çekiyor. Yenilikçi ve çekici aydınlatma çözümleri, aynı zamanda yolcu yönlendirme özelliklerini ve güvenliği de geliştiriyor. KONE, TravelMaster yürüyen merdiven ve yollarda da en son güvenlik teknolojilerini kullanıyor. Tarak plakası darbe algılama anahtarları ve yolculara yönelik acil durdurma düğmeleri de dahil olmak üzere çok özel güvenlik özellikleri sunuyor. Ürünlerdeki akıllı çalışma modları ve inverterler, enerji tüketimini farklı yük koşullarında optimize ediyor.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Kone’den, Milas, Bodrum, Havalimanı’na, yüksek, kaliteli, erişim, çözümleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica