Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 01:25 Bu haber 7863 kez okundu
 
Legrand A -TECH Fuarı’nda yeni nesil ürünlerini görücüye çıkardı
TOKİ ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından desteklenen teknoloji fuarı.
Akıllı Bina Haberi
Legrand A -TECH Fuarı’nda yeni nesil ürünlerini görücüye çıkardı

Son yıllarda önemli bir konu haline gelen akıllı bina teknolojileri ülkemizde bina ve tesislerdeki elektriksel uygulamaları içeren bir ihtisas fuarı ihtiyacını doğurdu. Bu kapsamda Legrand Grubu, 22 -25 Kasım 2018’de gerçekleşen A – Tech, Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı’na bu yıl da Ar-Ge destekli inovatif ürünleriyle katıldı.

 

Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren olan A-Tech 2018 Fuarı,  aynı zamanda kamu kurumları ile özel sektörü buluşturan Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri olma yolunda ilerliyor.

İnovatif ürünlerini görücüye çıkardı

 

A - TECH 2018 kapsamında Legrand, son yıllarda bünyesine kattığı, alanlarında lider İnform, Estap ve Bticino markalarının son teknolojiyi kullanarak tasarladığı ürün ve sistemlerini sektör profesyonelleriyle paylaştı. Yerli ve yabancı sektör lideri markalarının yanı sıra sektör profesyonelleri ve yurt içi & yurt dışı katılımcı ve ziyaretçiler ile aynı çatı altında buluşan Legrand Grubu, sektör temsilcileriyle fikir alışverişinde de bulundu. Fuar kapsamında Legrand ve grup şirketleri,  Ev Otomasyon sistemlerinden alçak gerilim dağıtım ve koruma ürünlerine anahtar priz ve çalışma ortam çözümlerinden yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine, UPS-kesintisiz güç kaynaklarından kabin ve kabinetlere kadar onlarca ürün ve sistemini, sektör profesyonellerinin ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Legrand, A, -TECH, Fuarı’nda, yeni, nesil, ürünlerini, görücüye, çıkardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica