Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 16:56 Bu haber 36138 kez okundu
 
Legrand ile kablo taşımaya son
Legrand tasarımının ve teknolojisinin en yeni eseri Raventi™ USB’li kablosuz şarj cihazı, akıllı telefonların ortak sorunu olan pil problemini ortadan kaldırıyor.
IoT Haberi
Legrand ile kablo taşımaya son

Günümüz dünyasında milyarlarca insanın kullandığı akıllı telefonların ortak bir sorunu var; Şarj. Gün boyu sosyal medya, mesajlaşma ve mailleşme trafiğine maruz kalan cep telefonları, yoğun bir şarj tüketiyor. Kullanıcılar şimdilik yedek pil ya da şarj cihazı taşıyarak bu sorunla mücadele etse de alternatif çözümler arıyor.

 

İşte bu noktada devreye giren Legrand, son teknolojiyi kullanarak ürettiği Raventi™ USB’li kablosuz şarj cihazı ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Akıllı telefonların ortak sorunu olan pil problemini ortadan kaldıran Raventi™ USB’li kablosuz şarj cihazı, akıllı telefonların kablosuz olarak şarj edilebilmesini sağlıyor.

 

Fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle beğeni kazanan Raventi™ USB’li kablosuz şarj cihazı, kullanıcısının tüm beklentilerini karşılamanın ötesinde maksimum güç ve güvenlik sağlayarak Legrand’ın ustalığını tasarıma yansıtıyor.

 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Legrand, ile, kablo, taşımaya, son,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica