Haber Detayı
25 Haziran 2021 - Cuma 22:38 Bu haber 594 kez okundu
 
Marker Nedir?
Tanıtım Haberi
Marker Nedir?

Belirleyici ve işaretleyici anlamına gelen marker, uzun süre mürekkebini içinde tutan bir kalem çeşididir. Yüzeylerde kalıcılığı arttırmak için üretilen marker, çoğu alanda karşımıza çıkar. Özellikle mürekkebinin uzun süre gitmesi ve mürekkebinin kurumaması özelliği olduğu için çizim yapanlar için büyük bir rahatlık avantajı sunar.

 

Farklı çeşitlerine uygun olarak düzenlenen mürekkep ucu kalitesi ile her türlü çizimde tekniğinizi geliştirmenizde katkıda bulunacaktır. Mürekkebin doğru bir şekilde kullanılması için kâğıt seçimi de oldukça önemlidir.

 

Marker ile Çizimler Nasıl Olur?

 

Kesik uçlu ve fırça uçlu markerler tercihe bağlı olarak iki farklı gruba ayrılır. Kesik uçlu markerler geometrik çizimleri daha belirgin hale getirmek için kullanılırken, fırça uçlu markerler ise daha uzman çizimleri etkili kılmak amacıyla tercih edilir. Çizimlerinizi daha kolay yapabilmek için marker uç kısmına da dikkat etmeniz gerekir.

 

Çiziminizi mükemmel kılmak için özel olarak tasarlanan markerlerin tekniğini bilerek doğru ve kusursuz çizimler yapmanız mümkündür. Ürünleri incelemek ve satın almak için https://www.guvensanat.com/marker-kalem  sitesini inceleyebilirsiniz.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Marker, Nedir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica