Haber Detayı
30 Eylül 2021 - Perşembe 14:31 Bu haber 523 kez okundu
 
Mersinde En İyi Alışveriş Merkezleri
Tanıtım Haberi
Mersinde En İyi Alışveriş Merkezleri

Tatil için veya başka bir sebepten seyahat rotasına Mersin'i de dahil eden kişiler için bu şehirde nerelerde alışveriş yapılacağına dair bazı ipuçları için bu yazının içerisinde olacak. Şehir içerisinde yer alan alışveriş merkezleri ve bu alışveriş merkezlerinde hangi tür mağazaları bulunabilecek dair bu içerikte Mersin'de yer alan üç büyük alışveriş merkezinden ve alışveriş için tercih edilebilecek bir başka seçenekten bahsedilecektir.

Mersin Merkezde Yer Alan Alışveriş Merkezleri Hangileridir?

Mersin içerisinde yer alan ve yerel halkın da birçok ihtiyacını karşılayan alış veriş merkezlerinden biri olan Forum alışveriş merkezi içerisinde yüz seksen mağazanın üzerinde bir mağaza sayısına sahip olan açık planlı bir alışveriş merkezi. Bu alışveriş merkezinde aynı zamanda yemek yemek için birçok restoran seçeneği yer alıyor. Ayrıca çilingir, kuru temizleme, fatura ödeme merkezi gibi birçok işi bir arada halletme olanağı sunan bir kapsama sahip olan alışveriş merkezi şehrin en kalabalık yerlerinden olan Yenişehir ilçesinde yer alıyor.

Yine başka alışveriş merkezi seçeneği olarak yine şehirde merkez olarak nitelendirilebilecek bir yerde konumlanmış eski adı ile Kipa olarak bilinen 5M Migros alışveriş merkezi de alışveriş severler tarafından tercih edilebilir. Yine bu alışveriş merkezinde de sinema, yemek katı, çocuk oyun alanı, market gibi seçenekler sunuluyor. Bu alışveriş merkezide Yenişehir ilçesinde ve Okan Merzeci Bulvarı üzerinde yer alıyor.

Son olarak şehirdeki en yeni alışveriş merkezi olan Palm City alışveriş merkezi de alışveriş yapacak kişilere birçok imkanı bir arada sunan bir yapıya sahip. Belirtilen tüm seçeneklere şehir içi otobüslerle ulaşım sağlanabilir.

Alışveriş Merkezi Seçeneği Olarak Mersin Marina

Deniz kenarında yer alan ve aslında bir yat limanı olarak inşa edilen bu alanda gün geçtikçe yeni mağazalar açıldı ve Mersin Marina diğer alışveriş merkezleri ile yarışır hale geldi. İçerisinde birçok seçenek barındıran bu limanda kıyafet alışverişi, market alışveriş ve teknolojik cihaz alışverişi yapılabilir. Mersin Marinada da sinema ve yemek seçenekleri, alkol ruhsatı olan restoranlar ve birçok alışveriş seçeneğini yer alıyor.

Kaynak: https://bahiskralligi.com/

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Mersinde, En, İyi, Alışveriş, Merkezleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica