Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 14:27 Bu haber 31657 kez okundu
 
Panasonic Life Solutions Türkiye, iş ortakları ile Batum’da buluştu
İnsan odaklı yaklaşımlarla daha iyi ve konforlu bir ‘yaşam’ sunmayı hedefleyen, sektörünün lider ve yenilikçi şirketi Panasonic Life Solutions Türkiye, Türkiye’nin dört bir tarafından bayilerinin katılımı ile Gürcistan’ın Batum Şehrinde, önemli bir organizasyona imza attı.
Sektörden Haberi
Panasonic Life Solutions Türkiye, iş ortakları ile Batum’da buluştu

İnsan odaklı yaklaşımlarla daha iyi ve konforlu bir ‘yaşam’ sunmayı hedefleyen, sektörünün lider ve yenilikçi şirketi Panasonic Life Solutions Türkiye, Türkiye’nin dört bir tarafından bayilerinin katılımı ile Gürcistan’ın Batum Şehrinde, önemli bir organizasyona imza attı. “Future Summit 2020” teması ile Sheraton Batumi Hotel’de düzenlenen programa, çok sayıda bayinin yanı sıra, Panasonic Life Solutions Türkiye Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, Türkiye Satış ve Gobal Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Azim Tuncinar ve diğer yöneticiler katılım sağladı.

 

“Sektörümüzdeki lider pozisyonumuzu her geçen gün daha da güçlendireceğiz.”

 

Panasonic Life Solutions Türkiye Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, yaptığı açılış konuşmasında “Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi, 100 yılı geçen süredir dünyadaki varlığını başarı ile sürdüren Panasonic için Türkiye, oldukça büyük ve stratejik bir öneme sahip bulunmaktadır. Şirketimizin VİKO markasına yaptığı yatırımın ardından geçen yaklaşık 6 yıllık süreçte, Türkiye’deki üretimlerimizi daha da artırmaya yönelik olarak aldığımız aksiyonlar ve yatırımlar bunun en açık göstergesidir. Bu doğrultuda, ekonominin çalkantılı olduğu dönemlerde dahi, makine parkurlarımızdan AR-GE’ye, teknolojik dönüşümden markalaşmaya kadar pek çok alanda yeni yatırımlar gerçekleştirmiş, şirketimizin sağladığı istihdamda ise 30’luk bir artış sağlamış bulunuyoruz. Elbette ki tüm başarılarımızda ve şirketimizin sahip olduğu bu güçte, Panasonic Corporation’a bağlı olarak faaliyet gösteren bir şirket olmamızın sağladığı katkı büyüktür. Geniş ürün yelpazemizdeki Panasonic ve VİKO markalı ürünlere ilave olarak, pazara sunmayı hedeflediğimiz yeni ürün ve çözümlerle ‘Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya’ hedefi ile sektörümüzdeki lider pozisyonumuzu her geçen gün daha da güçlendireceğiz. Çok geniş bir coğrafyada başarı ile faaliyet gösteren şirketimizin, ‘yenilikçi ürün ve çözümlerini’ Türkiye ve dünya pazarlarındaki müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.” ifadelerini içeren önemli açıklamalarda bulundu.

 

“Hep birlikte çok daha başarılı bir gelecek inşa edeceğiz.”

 

Panasonic Life Solutions Türkiye Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa’nın ardından bir konuşma gerçekleştiren Türkiye Satış ve Global Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Azim Tuncinar ise “Panasonic’in kurucusu Konosuke Matsushita’nın hayatının her anını kapsayan başarıları ve bizlere kazandırdığı 7 İlke, müşterilerimize verdiğimiz önem konusundaki çalışmalarımıza daima ışık tutmaktadır. Bu yaklaşımdan hareketle, 1918 yılında kurulduğu günden bu yana Panasonic’in müşterilerine verdiği üstün değeri sürdürmek konusunda istisnası olmayan bir enerjiye sahibiz. Sektörünün lider şirketi rolünün yanı sıra, teknolojik dönüşümün gerektirdiği tüm entegrasyonların hayata geçirildiği endüstriyel tesislere sahip bulunan Panasonic Life Solutions Türkiye olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda öncü olma misyonunu taşımaktayız. Tüm bu bilgiler ışığında özellikle belirtmeliyim ki, şirketimiz için asıl başarı, müşterilerimizin kalbinde edindiğimiz, paha biçilmez değerdeki yerimizi koruyabilmektir. Başarımızı sürdürülebilir kılmak ve geleceğe taşımak için her geçen gün daha çok çalışmamız, daha çok üretmemiz gerektiğinin farkındayız. Çünkü şirketlerin sürdürülebilir başarılar elde etmesinin, fiziksel ve finansal yatırımlarının yanı sıra diğer tüm alanlarda müşterileri için değer yaratmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu yaklaşımdan hareketle, önümüzdeki dönemde müşterilerimize sunacağımız yenilik ve avantajları paylaşmak üzere gerçekleştirdiğimiz Future Summit 2020 Batum Organizasyonu, yine onlarla birlikte çok daha başarılı bir gelecek inşa edeceğimizin taahhüdü niteliği taşıyor. Bu vesile ile markalarımıza verdikleri eşsiz değer için tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyorum.” şeklinde sözlerini tamamladı.

 

Future Summit teması ile bir araya geldiler, başarılı bir geleceğe doğru el ele verdiler!

 

Gürcü Kafkas dans ekibinin sergilediği muhteşem gösterilerle renklenen, Panasonic Life Solutions Türkiye ile bayilerinin oluşturduğu birlik ve beraberlik görüntülerine sahne olan gala programında, ayrıca örnek performans gösteren başarılı bayilere plaket takdimi gerçekleştirildi. “İnsan odaklı çözümlerle daha iyi ve konforlu bir ‘yaşam’ sunma” vizyonu doğrultusunda “Panasonic Life Solutions Elektrik Sanayi ve Ticaret AŞ” şeklinde değişen şirket unvanı kapsamında yenilenen bayi sertifikalarının da sunulduğu program, Panasonic Life Solutions Türkiye ve bayileri için unutulmaz anlara sahne olarak son buldu.  

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Panasonic, Life, Solutions, Türkiye,, iş, ortakları, ile, Batum’da, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica