Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 09:53 Bu haber 17897 kez okundu
 
Panasonic’ten yeni ürünler için eğitim toplantısı
Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşu Panasonic Life Solutions Türkiye; anahtar – priz, şalt, sigorta kutuları ve aydınlatma ürünleri ile ilgili olarak, iş ortaklarını bilgilendirmek üzere Antalya’da bölge eğitim toplantısı gerçekleştirdi.
Sektörden Haberi
Panasonic’ten yeni ürünler için eğitim toplantısı

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşu Panasonic Life Solutions Türkiye; anahtar – priz, şalt, sigorta kutuları ve aydınlatma ürünleri ile ilgili olarak, iş ortaklarını bilgilendirmek üzere Antalya’da bölge eğitim toplantısı gerçekleştirdi. Yeni ürünlere yönelik teknik sunumun yapıldığı; diğer yeniliklerin, avantaj ve fırsatların paylaşıldığı Hotel Su’daki toplantıya katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.  

 

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin bölge eğitim toplantısı, Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Bora Kankaya’nın konuşması ile başladı. Kankaya, kuruluşun bundan sonraki dönemde insan odaklı çözümlerle daha iyi ve konforlu bir “yaşam” sunmaya odaklanacağını anlattı. Program, Kurumsal Marka Yönetimi Genel Müdürü Aysel Özaltınok’un “kurumsal tanıtım sunumu” ile devam etti. Sonrasında sıra ile anahtar-priz, şalt, sigorta kutuları ve LED aydınlatma ürünlerine dair teknik bilgiler içeren ürün sunumları gerçekleşti. Birer saatlik iki bölüm olarak düzenlenen organizasyonda; eğitim sonunda dört adet 100 TL’lik, toplamda 3 kişiye 400’er TL’lik hediye çeki için çekiliş yapıldı. Organizasyon gala yemeğinin ardından sonlandı. 

 

Antalya’daki bölge eğitim toplantısına, aralarında elektrik odası, ticaret ve sanayi odası üyelerinin, bayi, toptancı, elektrikçi, müteahhit ve mimarların bulunduğu yaklaşık 200 kişi katılım sağladı. 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör:
Etiketler: Panasonic’ten, yeni, ürünler, için, eğitim, toplantısı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Panasonic’ten yeni ürünler için eğitim toplantısı
Panasonic’ten yeni ürünler için eğitim toplantısı
Panasonic’ten yeni ürünler için eğitim toplantısı
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica