Haber Detayı
24 Eylül 2018 - Pazartesi 11:21 Bu haber 7966 kez okundu
 
Pronet, “akıllı kamera” dönemini başlattı
Pronet’in sayısız özelliğe sahip yeni güvenlik çözümü KameramPro, ev ve işyerlerinde çok sayıda kameranın izlediği alana giren kişileri ve araçları tek tek sayıyor, belirli bir alandan izinsiz çıkıldığında anında haber veriyor.
Akıllı Bina Haberi
Pronet, “akıllı kamera” dönemini başlattı

Pronet, “akıllı kamera” dönemini başlattı

 

 

Pronet’in sayısız özelliğe sahip yeni güvenlik çözümü KameramPro, ev ve işyerlerinde çok sayıda kameranın izlediği alana giren kişileri ve araçları tek tek sayıyor, belirli bir alandan izinsiz çıkıldığında anında haber veriyor. Yüksek görüntü kalitesine sahip KameramPro’nun en önemli özelliklerinden biri ise sistemdeki tüm kameraların ve hareketlerin cep telefonundan bile takip edilebilmesi. Ayrıntılı raporlama, detaylı video analiz özellikleri de sunan KameramPro, bu alanda en kapsamlı ve gelişmiş kamera platformu olarak öne çıkıyor. Güvenlik sistemlerinde “akıllı kamera” dönemini başlatan KameramPro, yakında eklenecek özellikleriyle kişileri yüzünden tanımaya da başlayacak.

 

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, çok noktalı, merkezden yönetilen kurumlardan büyük iş yerlerine, geniş evlerden büyük bahçeli alanlara kadar herkes için en kapsamlı kamera yönetim platformu olan KameramPro’yu kullanıma sundu.

 

KameramPro’da neler var?

 

•             Mobil cihaz üzerinden canlı video izleme,

•             Kamera ayarlarını değiştirme ve videoların e-posta olarak iletilmesi,

•             Kamera seçiminde özgürlük. Marka, model bağımsız tüm IP ve analog kameralarla uyumlu,

•             Kullanıcının sahip olduğu mevcut kameraların sisteme dahil edilmesine de olanak sağlayan esnek yapı,

•             Kendine ait mobil uygulama,

•             Her kamera için sınırsız hareket algılama alanı,

•             Yedekli lokal ve buluta kesintisiz kayıt özelliği,

•             Kameralar çevrimdışı olduğu taktirde kullanıcıyı uyaran akıllı uyarı sistemi.

 

İş yerinize izinsiz giriş ve çıkışlar artık kontrolünüz altında

 

Raporlama, görüntü kalitesi ve video analiz özellikleri ile Türkiye’deki en kapsamlı ve gelişmiş kamera platformu olan KameramPro, sunduğu teknolojik çözümlerle de dikkat çekiyor. Platformun özellikleri arasında:

 

•             Önceden tanımlanmış -herhangi bir büyüklükteki- bir alana izinsiz girişler olduğunda alarm üreterek uyarı vermesi,

•             Belirli bir alanın dışına çıkan veya içine giren tüm objeler/kişiler/araçlar için alarm üreterek uyarı sağlaması,

•             Belirlenen bir alandaki obje, araç ve insanların sayılması,

•             Önceden belirlenen ve hareket olduğu anda uyarı verilmesi istenen bir lokasyonda oluşan hareket için alarm üretilmesi gibi hizmetler de yer alıyor.

 

Platform, yakın zamanda sisteme dahil edilecek olan obje algılama ve yüz tanıma özellikleriyle çok noktalı, geniş alanlarda denetimi artıracak.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Pronet,, “akıllı, kamera”, dönemini, başlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica