Haber Detayı
26 Aralık 2018 - Çarşamba 15:42 Bu haber 4386 kez okundu
 
Rengarenk Puflarla Ofisinizi Baştan Yaratın!
- Haberi
Rengarenk Puflarla Ofisinizi Baştan Yaratın!

Puflar genelde evlerde kullanılan rahat ve güzel bir görünüme sahip olan dekorasyon ürünleridir. Yorucu geçen bir günün ardından eve gelip ayaklarınızı bir pufa uzatarak tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Genelde evlerde kullanılan dedik ancak puflar artık evlerin dışında çıktı. Artık insanların vakit geçirdiği hemen her yerde puflara rastlamak mümkün. Durum böyle olunca ofislerde de rengarenk pufların kullanılması kaçınılmaz oldu. Söz konusu puflar hem çok rahattır hem de her dekorasyona ve her alana uyum sağlayabilmektedir.  Bu nedenle her alanda çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Kullanılan her alana uygun puf modelleri vardır. Örneğin, kafelerde ya da ofislerde en çok armut koltuk yani armut puflar kullanılmaktadır. Evlerin salonlarında ise daha sert ve orta sehpa tarzında puflar tercih edilebilmektedir. Tabi bu evlerde armut koltuk kullanamayacağınız ya da ofislerde armut koltuklar dışında puflar kullanamayacağınız anlamına gelmemektedir.

Ofislerdeki rengarenk puflar kullanılmasının nedeni çalışanlara rahat bir ortam yaratarak iş verimini artırmaktır. Çünkü çalışanlar rahat oldukları ortamlarda kendilerini işlerine daha çok verebilir ve daha verimli çalışabilmektedir. Bir işverenin ofisine çalışanları için rengarenk puflar alması çalışanlar ve ofis için çok değerlidir. Peki, bu puflar ve armut koltukların ofislerdeki dekorasyonu nasıl olmalıdır ve puflar ofisler için neden bu kadar değerlidir? Gelin inceleyelim…

Puflar Ofisler için Neden Önemli?

  • Öncelikle puflar oldukça ergonomiktir.
  • Küçük boyutlara sahip olan puflar normal koltuklar kadar yer kaplamaz ve daha fazla oturma alanı sunar.
  • Rengârenk puflar çok dekoratiftir. Her türlü dekora ve ortama uyum sağlayabilirler.
  • Ofislere samimi bir hava katar. Ofisinize gelen müşteriler ya da misafirler ofisinizin ne kadar samimi bir ortama sahip olduğunu anlarlar.

 

Puflarla Ofis Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Eğer deri ve sofistike ofis mobilyaları seviyorsanız ofisinizdeki kullanacağınız pufları deri tercih edebilirsiniz. Deri armut koltuklar son zamanlarda oldukça moda ve her rengi mevcut durumda. O yüzden rahatlıkla ofisinize deri bir puf ya da armut koltuk alabilir ve tarzınızı ofisinize yansıtabilirsiniz.

                Deri ve sofistike bir tarzdan hoşlanmıyorsanız ve daha soft, tüylü mobilyalardan hoşlanıyorsanız ofisinizde pelüş puflar kullanabilirsiniz. Pelüş kumaşlar artık hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Halılar, şallar, koltuklar, battaniyeler ve tabi ki puflar. Siz de bu sayede pelüş kumaş ile kaplanmış bir pufa sahip olabilirsiniz. Ya da var olan pufunuzu ofisinizin renklerine uygun bir pelüş kumaş ile kaplayabilirsiniz. Bu pelüş puflar ofisinize rengarenk ve canlı bir hava katacaktır. Ofisin gergin ortamını yumuşatacak ve çalışanlara rahat bir ortam yaratacaktır.

Ofisinizde kullanacağınız pufların hem şık olmasını hem de saklama alanı yaratmasını istiyorsanız sandıklı puflar tam size göre. Bu rengarenk sandıklı puflar ile şık bir dekor elde ederken küçükte olsa bir saklama alanına sahip olmuş olursunuz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rengarenk, Puflarla, Ofisinizi, Baştan, Yaratın!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica