Haber Detayı
02 Kasım 2018 - Cuma 12:14 Bu haber 9113 kez okundu
 
Securitas Türkiye 2020 hedefine şimdiden ulaştı
Güvenlikte bilgi lideri Securitas, 2020 hedefleri arasında yer alan 20 bin çalışan sayısına 2018 yılı itibariyla ulaştı.
Sektörden Haberi
Securitas Türkiye 2020 hedefine şimdiden ulaştı

Güvenlikte bilgi lideri Securitas, 2020 hedefleri arasında  yer alan 20 bin çalışan sayısına 2018 yılı itibariyla ulaştı. Verimli, Farklı ve Sürdürülebilir kavramlarının yön verdiği 2020 yol haritasının önemli noktalarından biri olan 20  bin çalışan  hedefini yakalayan Securitas, “binlerce datanın analiz edildiği öngörülebilir güvenlik hizmetleri” için çıktığı dijital dönüşüm yolculuğuna devam ediyor. 

 

Securitas Başlama Vuruşu Toplantısı, bu yıl 19- 21  Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya Papillion Zeugma Otel’de gerçekleştirildi. Securitas Türkiye idari kadrosundan 340 kişinin katılımcı olarak yer aldığı toplantının ana teması“Birlikte Daha Güçlüyüz” oldu. Toplantıda 20 bin kişiye ulaşan dev Securitas ailesinin birlikte daha güçlü ve hedef odaklı çalışacağı teması üzerinde duruldu.

 

Üç günlük organizasyonun ilk gününde 2018 senesi değerlendirilerek, senenin kapanışı gerçekleştirildi. İkinci gününde ise çalışanlara “özel vakalar” verilerek birlikte çözümler üretmelerini teşvik edecek bir workshop gerçekleştirildi.  

 

Bölgelerin ve departmanların 2019 hedeflerini anlatan özel sunumlar gerçekleştirdikleri toplantının son gününde konuşan Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu kimyadaki moleküllerde olduğu gibi moleküler bir yönetim yapısına doğru ilerlediklerini belirterek, “ Moleküllerin oluşması için tepkime gereklidir. Biz ekip ruhuyla hareket ederek bu tepkimeyi oluşturuyoruz.” dedi.

 

2018 yılını oldukça verimli geçirdiklerini ve 2020 hedeflerinini pek çoğunu yakaladıklarına dikkat çeken Kösereisoğlu, “Bu yolda şirketimizin iş yapış felsefesi olan Anlayış, bağlılık, basite indirgeme, örnek ol ve farkı insan yaratır önceliğimiz oldu. Rekabette üstünlüğü ancak yönetim felsefesi ve biçimi ile gerçekleştirebiliriz” dedi.

 

Entegre Güvenlik Çözümleri’ne ağırlık verdiklerini belirten Kösereisoğlu, “Teknoloji yatırımımızı her geçen yıl arttırıyoruz.  Bu yıl 120 milyon TL’lik Elektronik Güvenlik Çözümü satışı gerçekleştirdik. Bu başarımızı 2019 yılında da sürdürmeyi planlıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimizi teknoloji ile desteklemeye, güvenlikte bilgi liderliği misyonumuz ile sektöre yenilikler katmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar  21 segmente özel güvenlik çözümleri sunan Securitas Türkiye, 9 Bölge Müdürlüğünde yaklaşık 20 bin çalışanı ile 75 ilde, 800 farklı projede 2900 hizmet noktasında hizmet vermektedir.    

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Securitas, Türkiye, 2020, hedefine, şimdiden, ulaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica