Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 14:23 Bu haber 2620 kez okundu
 
Silo Ekipmanları için; Düzlem
- Haberi
Silo Ekipmanları için; Düzlem

Silo sistemleri, toz ve granül üretimin neredeyse en önemli parçası olarak kabul edilmektedir. Özellikle besleme sistemleri aracılığıyla, hem stoklanan ürünün hem de üretilecek olan üretimin verimli şekilde devam ettirilmesi sağlanmaktadır. Bu ürünler silo ekipmanlarına ihtiyaç duyan tüm sektörlerde yüksek verimlilik ve karlılığı mümkün kılmaktadır.

 

Düzlem tarafından kurulan silo ekipmanları, üretimin sorunsuz ve kesintisiz şekilde devam etmesini sağlamaktadır. Gerek silo aktivatörü gibi homojen ve kesintisiz akış sağlayan ürünlerin üretimi ve kurulumu, gerekse silonun pnömatik dolum ve taşıma sistemleri ile entegre edilmesi halinde, havanın tozsuz şekilde atılmasını sağlayan jet pulse filtresi gibi verim artıran çok sayıda üründen oluşan yelpazeye sahip olan Düzlem, bu alanda pek çok firmaya çözüm sunmaktadır.

Düzlem Metal Hakkında

Endüstrinin her alanında kullanılan, bir çok farklı hammaddenin depolanması amacıyla kullanılan silo ve stok tanklarında da çözüm sağlayan Düzlem, paslanmaz çelik veya karbon çelik üretimler ile, istenen her türlü toz malzemenin depolanmasını mümkün kılmaktadır. Bunlarla biirlikte, dozajlama ve otomasyon prosesleri ile entegre olarak çalışabilen silo sistemleri, Düzlem’in, ihtiyaç duyan her alanda faaliyet gösterebilmesini mümkün kılmaktadır.

Düzlem, silo ekipmanları konusunda, ihtiyaç duyulan her alanda, en zorlu ve aşındırıcı durumlarda bile çözüm sunabilmekte. Yüksek verimlilik sağlayan bu sistemler, firmanın bu alanda elde ettiği tecrübeler sayesinde istenen her şarta göre adaptasyon sağlayabilmektedir.

Kesintisiz çalışma sunan silo ekipmanları, üretim tesislerinin verimli ve çok daha kazançlı hale gelmesini mümkün kılmakta. Düzlem gibi tecrübeli firmaların sundukları çözümler sayesinde, gereken her alanda ihtiyaç duyulan yüksek verimliliği, en düşük maliyet ve bakım ihtiyacı ile Türkiye’nin her yerinde, farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine sağlamakta.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Silo, Ekipmanları, için;, Düzlem,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica