Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 18:44 Bu haber 13775 kez okundu
 
Şişecam Enerji Verimli ürünlerle ZeroBuild Sanal Forum’da
Avrupa’nın en büyük düz cam üreticisi Şişecam, Sıfır Enerji Bina etkinliği ZeroBuild’20 Sanal Forumu’na katıldı. Şişecam forumda, enerji verimliliği sağlayan kaplamalı camları, 3’lü yalıtım camlarındaki geniş ürün gamı, cam danışmanlığı hizmeti ve mobil uygulamaları hakkında bilgi verdi.
Teknoloji Haberi
Şişecam Enerji Verimli ürünlerle ZeroBuild Sanal Forum’da

Avrupa’nın en büyük düz cam üreticisi Şişecam, enerji verimliliği sağlayan ürünleri ileyaşama değer katıyor. Bir yandan enerji verimliliği sağlayan kaplamalı camların üretimi, geliştirilmesi ve ARGE çalışmalarını sürdürürken diğer yandan konu ile ilgili farkındalık yaratacak projelerine de devam eden Şişecam, dijital ortamda düzenlenen ‘ZeroBuild’20 Sanal Forumu’na katıldı.

 

40 farklı oturumda düzenlenen etkinliğe, ulusal ve uluslararası alanda birçok uzman konuşmacı ve akademisyen katıldı. “Sıfır Enerji Binalar” başlıklı online forumda, binalarda enerji verimliliği, pasif evler, enerji yönetim sistemleri, yenilenebilir enerji sistemleri gibi konular ele alındı. “Sıfır Enerji Binalar”’ forumunda iki farklı oturumda düzcam ürünleri hakkında bilgi veren Şişecam, katılımcılara enerji verimliliği sağlayan kaplamalı camları, 3’lü yalıtım camlarındaki geniş ürün gamı, cam danışmanlığı hizmeti ve mobil uygulamaları hakkında bilgiler verdi.

 

 

ZeroBuild Sanal Forumu, teknoloji oturumları, özel iletişim ağı fırsatları ve odaklanmış sunumları ile Sıfır Enerji Bina konusunun nasıl geliştirileceği ve dönüşümün nasıl sağlanacağına ilişkin bilgileri içeren uçtan uca bir dijital konferanstır.  Sıfır Enerji Bina, ısıtma, soğutma, aydınlatma ve diğer tüketimleri için çok düşük miktarda enerji ihtiyacı olan ve bu ihtiyacını da tamamen yenilenebilir enerji kaynaklarından temin eden binadır.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Şişecam, Enerji, Verimli, ürünlerle, ZeroBuild, Sanal, Forum’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica