IoT cihazlar için ortak bağlantı standardı geliyor
IoT cihazlar için ortak bağlantı standardı geliyor
Doğal Taş Cepheler - Planlama İlkeleri – Projeler ve Yapılar
Doğal Taş Cepheler - Planlama İlkeleri – Projeler ve Yapılar
LG, Home Connectivity Alliance’a katıldı
LG, Home Connectivity Alliance’a katıldı
Rüzgar Enerjisi  (Wind Power)
Rüzgar Enerjisi (Wind Power)
Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Haber Detayı
15 Şubat 2021 - Pazartesi 01:25 Bu haber 19508 kez okundu
 
Sorunlara Çözümler Buluşmaları, yarın başlıyor
Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürüttüğü Sorunlara Çözümler Buluşması’nın 2021’deki ilk buluşması, 16 Şubat Salı günü online gerçekleştirilecek.
Sektörden Haberi
Sorunlara Çözümler Buluşmaları, yarın başlıyor

Sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaşması, etkinleşmesi, kurum, kuruluş ve şirketlerin bir araya gelerek deneyim paylaşımı yapması ve ortak projeler üretmesinin yaratacağı pozitif etkiye odaklanan Sürdürülebilirlik Adımları Derneği, sürdürülebilirlik konseptiyle gerçekleştirdiği projelere 2021’de de online olarak devam ediyor.

 

Bu kapsamda, Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’nin UNDP Türkiye çözüm ortaklığında gerçekleştirdiği Sorunlara Çözümler Buluşmaları bu sene de, Zorlu Holding desteğiyle kurumun Akıllı Hayat 2030 sürdürebilirlik yaklaşımı kapsamında gerçekleştirilecek.

 

Buluşmalar, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları kapsamında; ilham veren işlere, iyi uygulama örneklerine ev sahipliği yapıyor. Fikir alışverişi ve deneyim paylaşımlarının yapıldığı buluşmalarda, sosyal girişimciler, sivil toplum kuruluşları, özel sektör ve kamu kurumları temsilcileri bir araya geliyor. Katılımcılar ilgi alanlarına paralel iletişime geçebilecekleri kurum ve kişilerle buluşuyor; sorularını yöneltme fırsatı yakalıyor.

 

Bu yılın ilk Sorunlara Çözümler Buluşması, 16 Şubat 2021 Salı günü 18.00- 19.30 saatleri arasında, Erişilebilir ve Temiz Enerji başlığında gerçekleşecek. - Herkes için karşılanabilir, güvenilir, sürdürülebilir ve modern enerjiye erişimin sağlanabileceği argümanı üzerinden kurumların iyi uygulamalarının konuşulacağı panel; UNDP Türkiye İklim Değişikliği ve Çevre Portfolyo Yöneticisi Nuri Özbağdatlı moderatörlüğünde; Danimarka Başkonsolosluğu Enerjiden Sorumlu Ticaret Müşaviri Seda Kayrak Bilgen, Finlandiya Doğayı Koruma Derneği EKOenerji Eko-Etiketi İletişim Koordinatörü Merve Güngör, Reengen Enerji IoT Platformu Kurucu Ortağı Şahin Çağlayan ve Zorlu Enerji Ar-Ge ve Akıllı Sistemler Grup Müdürü Burçin Açan’ın katılımıyla gerçekleşecek. Buluşma, Zoom üzerinden gerçekleştirilecek ve derneğin youtube hesabından da canlı yayınlanacak.

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Sorunlara, Çözümler, Buluşmaları,, yarın, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı