Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 09:19 Bu haber 16052 kez okundu
 
Tepe Güvenlik’e güvenlik sektörüne katkı ödülü
Türkiye’nin en saygın şirketler topluluğundan biri olan Bilkent Holding kuruluşu Tepe Güvenlik’e, elektronik güvenlik sektörüne sağladığı katkılardan dolayı Ankara İl Emniyet Müdürlüğü tarafından sektöre katkı plaketi verildi.
Teknoloji Haberi
Tepe Güvenlik’e güvenlik sektörüne katkı ödülü

Kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri üreten, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile 7/24 kesintisiniz elektronik güvenlik hizmeti sunan Tepe Güvenlik, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için hayata geçirdiği uygulamaları ve yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla dikkat çekiyor.

 

Ankara İl Emniyet Müdür Yardımcısı Saltuk Buğrahan Öztürk tarafından takdim edilen sektöre katkı plaketinin kendileri için büyük gurur kaynağı olduğunu belirten Tepe Güvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, Tepe Güvenlik’in sahip olduğu her yeni ödülün daha iyiye giden yolda itici güç oluşturduğunu söyledi.

 

Tepe Güvenlik Alarm İzleme Merkezi tarafından ülke genelindeki alarm abonelerinin 7/24 takip edildiğine dikkat çeken Gök, “Müşterilerimizin ev veya işyerlerinden gelen alarm sinyalini değerlendiren özel güvenlik kimlik kartlı operatörlerimiz emniyet birimleri ile saniyeler içerisinde iletişime geçiyor ve emniyet birimlerimiz de anında olaya müdahale ediyor. Alarm sistemi tercihinde en önemli unsurlardan biri Tepe kalitesinde sunduğumuz 7/24 canlı alarm izleme hizmeti. Tepe Güvenlik olarak emniyet ile kol kola bu işi yürütmekten ve sektöre katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz” açıklamasında bulundu.

 

Sektörünün lider şirketleri arasında yer alan Tepe Güvenlik, 80 bine yaklaşan müşteri sayısı ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet sunuyor.

 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör:
Etiketler: Tepe, Güvenlik’e, güvenlik, sektörüne, katkı, ödülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica