Rüzgar Enerjisi  (Wind Power)
Rüzgar Enerjisi (Wind Power)
Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Akıllı Yapılar - (Semih Çalapkulu)
Construct Iraq Erbil Fuarı Türkiye için önemli ihracat kanalı
Construct Iraq Erbil Fuarı Türkiye için önemli ihracat kanalı
10 milyar dolar enerjiyi boşa harcıyoruz
10 milyar dolar enerjiyi boşa harcıyoruz
İSBAK, İstanbul’un
İSBAK, İstanbul’un 'akıllı' dönüşümünü sağlayacak
Haber Detayı
11 Nisan 2021 - Pazar 20:02 Bu haber 19752 kez okundu
 
TK Elevator ev asansörleri ev içi mobiliteyi artırıyor
TK Elevator, sessiz, konforlu ve güvenli ev asansörleri yaşlıların hayatını kolaylaştırırken aynı anda evlerin tasarımını modernleştiriyor. TK Elevator, H100, H200 ve H300 modelleri evlerin tasarımlarıyla bütünleşerek, asansörlerle ev tasarımının nasıl dengeleneceğini gösteriyor.
Akıllı Bina Haberi
TK Elevator ev asansörleri ev içi mobiliteyi artırıyor

Çocuklarının geleceği ve konforu için hayatlarını adayan yaşlılarımızın, zamanla kas ve iskelet sistemleri zayıflıyor ve hareket alanları kısıtlanıyor. Özellikle çok katlı evlerde merdiven çıkmak onlar ve iskelet sistemleri için zorlu bir sürece dönüşerek, denge kaybına bağlı düşme ve yaralanmalara yol açabiliyor. TK Elevator, H100, H200 ve H300 model ev asansörleriyle yaşlıların ev içinde hayat kalitesini, mobilitesini ve güvenliklerini üst sıralara taşıyor. Kişiye ve ihtiyaca özel tasarlanan asansörler ev dekorasyonunda yeni bir akımın yaratılmasında öncü oluyor. 

 

Sınırlı alanda maksimum performans

Modern ve şık tasarıma olan tutkuları hayata geçirmek için tasarlanan H100, sınırlı alanlarla en iyi şekilde faydalanmaya imkan tanıyor. Dayanıklılık temelinde tasarlanan, engelli asansör teknolojisinin tüm avantajlarından faydalanan asansör, gerekli durumlarda tekerlekli sandalye erişimine de fırsat tanıyor. Yalnızca 5 cm'lik kuyu derinliği ve 2.430 mm son kat yüksekliği gerektiren model, en dar alanlara çözüm oluyor. 

 

 

Zarif ve şık seçeneklerini sunuyor

Alman mühendisliği ve uzmanlığı ile kullanıcıların ev içi konfor ve ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanan H200, İtalyan tasarımlarının sayısız sofistike, zarif ve şık seçeneklerini sunuyor. H200’ün, evle mükemmel uyum ve istenen kombinasyonu yaratması için farklı renk ve panel alternatifleri bulunuyor.

 

Yüksek enerji verimliliği ve sessiz bir çözüm

Evinizle mükemmel uyumu yakalamak için renklerin, malzemelerin ve seçeneklerin mükemmel kombinasyonu olan H300, her ihtiyaca yönelik konfigürasyon ve farklı platform boyutları sunuyor. Mevcut en iyi ev asansörü teknolojisinden yararlanarak yüksek enerji verimliliği ve sessiz bir çözüm sağlayan asansörün zarif ve şık alternatifleriyle seçim yapmak kolaylaşıyor.

 

3D simülasyonlar, asansörün nasıl görüneceğine dair fikir veriyor

TK Elevator’ın uzman mühendis ve tasarımcılarının hayat verdiği, geleneksel ya da modern her türlü ev ile uyum içinde olan ev asansörleri, birçok farklı dekorasyon alternatifi sunuyor. Evdeki tüm engeller ve zorlukların değerlendirilerek tasarlanan ev asansörleri, ev sahipleri evdeyken dahi kurulum ve montaja imkan tanıyor. Üretim ve montaj öncesi yapılan 3D simülasyonlar, asansörün nasıl görüneceğine, çalışacağına ve fonksiyonlarına dair fikir de veriyor.

 

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: TK, Elevator, ev, asansörleri, ev, içi, mobiliteyi, artırıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı