Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 20:58 Bu haber 16347 kez okundu
 
Yazlık evlere Legrand imzası
Akıllı Bina Haberi
Yazlık evlere Legrand imzası

Bahar aylarının gelmesiyle start alan yazlık evlerin renovasyon çalışmaları, yazın ilk günlerinde de hızla devam ediyor.  Genellikle dış cephelerde oluşan hasarların tadilatlarıyla başlayan renovasyon çalışmalarında, iç kısma gelindiğinde ise dekorasyonun boyutu değişerek işin içine estetik ve uyum kavramları giriyor. Legrand, Raventi™ anahtar-priz serileri ile yazlık evlerinizin çehresini değiştirerek yıllara meydan okumasını sağlıyor.

 

Son aylarda yazlık evler hızlı bir renovasyon çalışmasının içine girdi. Yaşam alanlarının dış kısmı kadar içi de bu noktada yenileniyor. Bu noktada Legrand, Raventi™ anahtar-priz serileri ile yazlık evlere imzasını atıyor.

 

Hayatınıza renk katan çözümler

 

Yeni nesil ürünlerini minimalist bakış açısıyla tasarlayan Legrand, yaşam alanlarındaki estetiğin ismi oluyor. Keskin köşelerini ipeksi bir yüzeyle buluşturan Raventi™, evinizde yeni bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları tek bir üründe buluşturan Raventi™, pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemiyle büyük beğeni topluyor.  

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Yazlık, evlere, Legrand, imzası,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica