Haber Detayı
24 Şubat 2021 - Çarşamba 00:01 Bu haber 9680 kez okundu
 
Yılın renkleriyle uyumlu teknoloji Günsan’da
Renk kartelasının birbirinden bağımsız iki rengi, gri ve sarı… Bu iki tonun kusursuz uyumu Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2021 yılının renkleri olarak açıklandı.
Teknoloji Haberi
Yılın renkleriyle uyumlu teknoloji Günsan’da

Renk kartelasının birbirinden bağımsız iki rengi, gri ve sarı…  Bu iki tonun kusursuz uyumu Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2021 yılının renkleri olarak açıklandı. Artık gözler günün büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerin dekorasyonuna çevrildi. Ev stilinde öne çıkan bu iki rengin uyumunu yakalamak için dekorasyonun her parçası büyük önem taşıyor. Seçilecek duvar renginden anahtar ve prize kadar birçok detay trend bir görünüm için belirleyici rol üstleniyor.

 

Dekorasyonda estetiği işlevsel dokunuşlarla buluşturan Günsan Elektrik, 21. yüzyılın ev stilini domine eden trendleri ürünlerine entegre ediyor.

Yılın rengiyle uyumlu değişiklikler

 

Teknoloji hakimiyetinin arttığı, evlerde zamanın daha fazla geçirildiği bu dönemde yaşam alanları artık daha özenle dekore ediliyor. Mobilyalardan anahtar prizlerine kadar birçok alanda kullanılan ürünlerin birbiriyle olan görsel uyumu evin stilini karakterize ederken aynı zamanda çağın dekorasyon trendlerini de yakalama fırsatı sunuyor.

 

Günsan’ın ürün portföyünde bulunan Visage Ambiance Anahtar, grinin en güzel tonunu modern bir yorumla yaşam alanlarına getiriyor. Ev dekorasyonunda yılın rengi ile uyumlu bir görsellik yaratmak isteyenler için ideal bir seçenek sunan Visage Ambiance, sarı ile kombinlendiğinde ortamda göz alıcı bir şıklık getiriyor. Lambaları tek tuş ile bir yerden yakıp söndüren Visage Ambiance, grinin saklı yalınlığını güçlü bir kimliğe dönüştürüyor. Sarı ile buluştuğunda ise özgün, özgür ve dinamik bir atmosfer yaratıyor.  

Kaynak: () - Akıllı Binam Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Yılın, renkleriyle, uyumlu, teknoloji, Günsan’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı Yandex.Metrica